Povinné čítanie pre pánov. Takto z vás budú lepší milenci!

Už ste počuli o tahitskom orálnom sexe, vďaka ktorému dámske rozkroky vlhnú o dosť rýchlejšie? Tento manuál posteľového nadsamca zabezpečí, že sa vo vašej prítomnosti všetky milenky budú cítiť úplne fantasticky!

Byť ten najlepší z najlepších. Vlastne nič moc zložitého. V posteľového boha sa premeníte v priebehu niekoľkých okamihov, však transformácia nezačína až v spálni, ale naopak mimo nej. A to priamo u vás, páni!

Zhoďte nadbytočné kilá

Sex a tuk dohromady moc nejdú a rozhodne v tom nehrajú rolu len estetické dôvody. Obezita je najčastejšou príčinou vzniku cukrovky, väčšina ľudí s nadváhou má tiež vysoký krvný tlak a to sú popri psychiky najčastejší vinníci porúch erekcie. Navyše vyššie hladiny telesného tuku môžu viesť k zníženiu hladiny testosterónu a to tiež nechcete. V prvom rade teda schudnite.

Endokrinológovia potvrdzujú, že po znížení telesnej hmotnosti sa významne zvýši hladina testosterónu, primárneho mužského hormónu, ktorá u pánov začína klesať už po 30. roku veku. Testosterón ovplyvňuje chuť na sex, stará sa o silnejšiu erekciu aj energiu (nielen na milostné pokusy).

Nebuďte ako odtrhnutí z reťaze

Tak dobre, už sa vo svojom tele po schudnutí cítite lepšie a je to z vás cítiť. Čo teraz? Nechoďte hneď na vec, nevrhajte sa na partnerku ako na korisť, ale najprv si ju nalaďte. Je to ako v aute. Tiež sa nerozbiehate na trojke. Zaraďte jednotku a udržujte intimitu! Napíšte jej cez deň, že sa na ňu tešíte. Pohlaďte ju bez erotického zámeru. Ponúknite jej, nech si dá vaňu a zatiaľ pripravte večeru. Usilujte sa o to, aby mala menej povinností a mohla sa uvoľniť. Ženskou najväčšou erotogénnou zónou je totiž mozog a niektoré vaše hravé signály pre predohru nie sú vhodné!

Do dlaní kvapnite trochu nejakého mazadla a premasírujte jej stuhnutý krk, dolnú časť chrbta a čo najčastejšie aj zadok, čo sú vlastne vonkajšie panvové svaly. Podporíte krvný obeh a znásobíte relaxačné účinky. Mimochodom  a so svojou masérsku kvalifikáciou si nerobte starosti. Lepšie nejaká (neprofesionálna) masáž než vôbec žiadna.

Meňte techniky

Dráždenie pŕs je nesmierne vzrušujúce, veď sa vďaka tomu vyplavuje oxytocín, hormón lásky a dôvery. Citlivosť bradaviek však ovplyvňuje menštruačný cyklus, preto najprv zistite, čo si v danú chvíľu môžete a nemôžete dovoliť. Nie vždy sa dajú praktizovať tie isté techniky. Ľahký dotyk a jemné sanie nie je to isté čo hravé hryzenie a ťahanie, ktoré tesne pred červenými dňami bolí.

Pri maznaní sa tiež nesústreďte len na samotnú bradavku. Pŕs začnite dotýkať zo strany a pomaly sa presunte k dvorcu a bližšie ich stredu. Mimochodom, najcitlivejšie časť tohto tmavšieho koláčika sa nachádza medzi dvanástou a druhou hodinou (brané z pohľadu pozorovateľa, kedy dvanástka je najbližšie k brade).

Skúšajte rôzne pozície

Rozširovanie repertoáru rôznych sexuálnych pozícií nielen zvyšuje záujem o milovanie, ale tiež môže pomôcť prekonávať problémy od zväčšujúceho sa bruška v tehotenstve po príliš veľký penis. Vždy zohľadnite to, ako sa milenka cíti a všímajte si reči jej tela. Ak vydáva zvuky, ako napríklad „ssssss“, nehrá si na hada, ale cíti bolesť. Potom pozíciu zmeňte. A tiež sa s ohľadom na ich náročnosť poctivo striedajte. Štvrťhodinka v polohe na koníčka u žien síce dáva zabrať stehnám a spaľuje kalórie, ale po nej to chce nejakú oddychovka.

Zaistite silnejšie orgazmy

K ženskému vyvrcholeniu dochádza najčastejšie pri stimulácii klitorisu, preto je prilepenie mužského jazyka na ženský klitoris tak vyhľadávané. Je tu však jedna vec, ktorá oddeľuje učňov od majstrov. Bežne si páni ľahnú pred milenkin rozkrok a idú na neho spredu. Lenže vinou toho nepokryjú celú citlivú oblasť od konečníka po špičku klitorisu. Bráni im totiž brada.

Tí zdatnejší, ku ktorým odteraz môžete patriť aj vy, spoliehajú na takzvanú Kivinovu metódu čiže techniku ​​tahitského orálneho sexu, ktorá je považovaná za najspoľahlivejšiu cestu k dosiahnutiu orgazmu až u 80% žien. Ako na to?

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

Milenku uložte na chrbát ako obvykle a požiadajte ju, aby roztiahla nohy a pokrčila ich. Vy si neľahnete pred ňu, ale mierne z boku voči jej rozkroku. (Jej noha spočíva na vašom ramene.) Potom dráždite klitoris zo strany. Najskôr z jednej, následne aj z druhej. (Jedna zo strán je totiž citlivejšia.) Keďže je tento spôsob ústnej stimulácie účinnejší, ženy pri ňom dosahujú vyvrcholenie rýchlejšie, ľahšie a intenzívnejšie. Nejde vám práve o toto?

zdroj: prozeny.cz

Intímne návyky, ktoré nie sú tak vhodné, ako ste si mysleli

facebook

5 potravín pre dlhovekosť: Ktoré vám v jedálničku chýbajú?