Zlý sex? Toto sa v posteli na začiatkoch neodpúšťa

Randenie a milostné začiatky. Je to obdobie vzrušujúce, ale aj plné nervozity. Čo sa v posteli na začiatku vzťahu neodpúšťa? Teda v prípade, že nejde len o sex, ale chcete, aby sa do vás náprotivok zamiloval?

Na počiatočnú zamilovanosť a prvé milostné kontakty spomínajú ľudia aj po rokoch spoločného spolužitia. Niekedy ale vzťah neprežije ani prvé tri mesiace, pretože jeden urobí v posteli niečo, čo sa jednoducho nehodí. Aké sú najväčšie milostné hriechy, ktoré spôsobia, že ďalšie rande s vami váš náprotivok už nebude chcieť absolvovať? Podľa britskej expertky na vzťahy a sex Tracey Cox sú štyria.

1. Príliš divoký začiatok

Žiadna milostná praktika samozrejme nie je zakázaná, pokiaľ je vám obom príjemná. Avšak je nepísané pravidlo, že s divokejšími sexuálnymi experimentmi sa nezačína po pár týždňoch randenia. „Nehovorím, že by ste mali prevádzkovať len misionárov, ale hranice nie celkom bežných praktík by sa mali prekračovať pomaly, pekne krôčik po krôčiku. Verte mi, že navrhnúť napríklad sado mäso  alebo análny sex pri druhom milostnom stretnutí je pre väčšinu ľudí príliš,“ tvrdí Tracey Cox.

Dôvody sú dva. Po prvé sa dostávate na veľmi neistú pôdu – nepoznáte sa veľmi dobre, nemáte ani tušenie, čo sa komu z vás páči či nepáči, až to objavujete. Ľahko sa môže stať, že navrhnete niečo, čo sa tomu druhému prieči a príťažlivosť, ktorú k vám cítil, razom zmizne. Koniec koncov sexuálny život páru má 8 typických fáz, ktoré nemožno preskočiť.

A za druhé – čo budete robiť za desať rokov, keď už teraz potrebuje jeden z vás také silné korenie? Na milostné experimenty budete mať more času, tak prečo plytvať inováciami a energiou hneď na začiatku, keď za vás pracujú láskou rozbúrené hormóny.

2. Posteľové divadlo

Toto robia skôr ženy. Divoké vzdychy, krik, ktorý rúca múry, zvíjanie, len keď sa letmo dotkne vašich bradaviek. Dať mužovi najavo, že sa vám to s ním páči, je jedna vec, predviesť ale herecký výkon hodný Oscara je vec druhá.

Možno ho chcete povzbudiť, dodať mu sebavedomie, ale bude to mať skôr opačný efekt. Pokiaľ budete predstierať, že každý jeho dotyk je to najlepšie, čo vás v živote stretlo, zneistí. Pozná, že sa predvádzate a bude premýšľať, čo robí tak zle, že musíte hrať divadielko.

3. Neopätovaný orálny sex

Sex nie je matematika, takže „raz ty, raz ja“ nie je striktné pravidlo. Ale ak za sebou máte šesť milostných stretnutí a na každom z nich len jeden z vás tomu druhému vždy poskytol orálny sex, zatiaľ čo druhý to neurobil ani raz, je to zlý signál.

Ten kto orálny sex nedostáva, si to najskôr vysvetlí tak, že sa ho náprotivok buď štíti, alebo je jednoducho sebecký. A ani jedno z toho nebude dôvodom, prečo sa ďalej schádzať

4. Zlá reakcia na nahé telo

Zložíte si podprsenku, čakáte jeho rozžiarené oči, ale on si len povzdychne. Asi preto, že je nervózny a bojí sa, že vás sklame, lenže vy si to určite vysvetlíte inak. Nepáči sa mu vaše telo! V tej chvíli máte chuť sa obliecť, vypadnúť a už nikdy ho nevidieť.

A platí to aj opačne. Akékoľvek zaváhanie vo vašom pohľade na jeho penis si vysvetlí tak, že vám pripadá veľmi malý, veľký alebo jednoducho inak nevyhovujúce. Pritom vy ste napríklad vzdychli vzrušením alebo ste nervózni z toho, že „už je to tu“.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

Na toto jednoducho v začiatkoch vzťahu pozor. Pre oboch je dôležité urobiť dojem, ale zároveň sa nevyhnete strachu, že sa vám to nepodarí. Možno budete mať tendenciu si každý jeho pohľad, povzdych alebo reakciu vysvetliť vo svoj neprospech. Snažte sa brať veci neutrálne a hlavne si verte. Sebavedomie je totiž to najväčšie afrodiziakum.

Hovorí sa, že k milostným hrám by žena mala zvoliť najskôr po troch stretnutiach. Ale čo sex na prvom rande. Môže z toho vzniknúť vzťah?

zdroj: prozeny.cz

Taktika, ktorú ženy používajú, keď súperia o muža

facebook

Všetko o plodnosti