Netradičná predohra? Tribbing!

Sexuálna technika, ktorú máte plne vo svojej réžii? Tribbing! Užite si ho s nohavičkami aj bez nich, seba a milenca dostanete do varu aj po niekoľkých rokoch vzťahu!

Nežné dotyky, dlhé bozkávanie, hladenie po chrbte, prsiach a následne v lone, vzájomná masturbácia zakončená pohlavným stykom. Začína nejako takto vaša predohra? Potom patrí k tým tradičnejším. Niekedy ale človek zatúži po niečom novom, nevšednom a pikantnom. A toto všetko ponúka chlípne rafinovaný tribbing!

Čo je to tribbing

Chcete svojho partnera prekvapiť? Potom tým najcennejším, čo ho vzrušuje – svojou vagínou. Tribbing alebo tiež tribadizmus je nepenetratívna sexuálna praktika a forma vzájomnej masturbácie v lesbickom sexe, pri ktorej žena otiera svoju vulvu o partnerkine telo. Uvedený pojem sa ale nevzťahuje výlučne len k lesbám, odkazuje aj na masturbačnú techniku, pri ktorej žena trie svoju vulvu o nejaký predmet, napríklad o vankúš. Ďalšou možnosťou je kontakt lona s telom milenca. Prečo ho niečo také úplne očarí?

Feromóny ako neodolateľný parfém

Prirodzená vôňa vulvy a vagíny na mužov pôsobí ako afrodiziakum. Vaginálny sekrét totiž obsahuje feromóny, ktoré by sa dali nazvať ako „vábničky“. Samce silne priťahujú, ale pozor, vyvolávajú v nich nielen chuť na sex, ale aj túžbu po romantike a nehe.

Výskumníčky odhalili, že s dobrovoľníčkami, ktoré si pridávali kvapku svojich feromónov do parfumu, sa partneri častejšie bozkávali a maznali. Priblížiť svoj rozkrok nielen k pokožke partnera, ale aj do blízkosti jeho tváre, tak má svoje opodstatnenie. Najskôr však zistite, ktoré pozície vám sú na tento účel najpríjemnejšie.

Urob si pohodlie a zatvor oči

Pre začiatok milenca požiadajte, aby sa uvelebil na chrbte a vy mu svojim klinom venujte niekoľko „vaginálnych pečiatok či bozkov“. Pritlačte rozkrok, ktorý môžete zvlhčiť lubrikantom, k jeho stehnám, bruchu, hrudníku aj krku. Prejdite ním cez jeho pery a vracajte sa späť k nohám. Trite sa o jeho koleno, a ak ucítite, že by vás tento trik mohol priblížiť k orgazmu, pokojne ho prežite. Rozbije to celú vašu posteľovú rutinu!

V prípade, že sa hanbíte a nechcete, aby sa na vás milenec pri jazde po jeho tele pozeral, nechajte ho ležať čelom k posteli. Orazítkujte mu zadok a chrbát a následne prisadnite na jeho ramená. Niektorí muži sú maximálne vzrušení, keď si žena roztiahne pysky ohanbia a objíme ich nimi priamo vzadu na krku. Majú pošvu tak blízko a zároveň tak ďaleko!

Vzrušenie na mieru

Neobmedzujte sa však iba na osvedčené postupy. Časom prídete na svoje vlastné. Napríklad zistíte, že vám vyhovuje trieť sa o milencove boky a pri tom hovoriť trochu vulgárne. V každom prípade sa bavte a relaxujte! Tribbing vám umožní dostať sa do tej správnej nálady a podporí budovanie napätia. Prispôsobte si dráždenie priamo na mieru:

  • Spomaľte – Pokiaľ sa obvykle pri predohre ponáhľate, nastavte si „lenivejšie“ tempo stimulácie svojho lona o partnerovo telo. Privrite oči, nadýchnite sa a zvoľnite. Obvykle stačí päť, šesť minút podobného rozmaznávania. Vzrušenie zaručené.
  • Prechádzajte po erotogénnych zónach – Všímajte si oblasti na milencovom tele, pri ktorých zažívate intenzívnu stimuláciu klitorisu. Vďaka tomu svoje aj jeho vzrušenie lepšie zladíte (muži sú totiž milostne prebudení o niečo skôr ako ženy).
  • Pre dráždenie použite aj nohavičky – Nechajte si ich na sebe a rozmaznávajte svoj klin cez látku.
GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Tribbing pre všetkých

Nepenetratívny sexuálny styk sa obvykle prisudzuje neskúseným tínedžerom alebo ľuďom, ktorí práve nie sú na sex pripravení (napríklad vinou choroby alebo pôrodu). Ide ale aj o skvelú zábavu pre pokročilejšie či znudenejšie páry. Máte ho vo svojom milostnom repertoári?

zdroj: prozeny.cz

Zmyselný manuál, ktorý pri sexe dostáva všetkých mužov

facebook

Aj páni majú erotogénne body.