Netradičná predohra? Tribbing!

Sexuálna technika, ktorú máte plne vo svojej réžii? Tribbing! Užite si ho s nohavičkami aj bez nich, seba a milenca dostanete do varu aj po niekoľkých rokoch vzťahu!

Nežné dotyky, dlhé bozkávanie, hladenie po chrbte, prsiach a následne v lone, vzájomná masturbácia zakončená pohlavným stykom. Začína nejako takto vaša predohra? Potom patrí k tým tradičnejším. Niekedy ale človek zatúži po niečom novom, nevšednom a pikantnom. A toto všetko ponúka chlípne rafinovaný tribbing!

Čo je to tribbing

Chcete svojho partnera prekvapiť? Potom tým najcennejším, čo ho vzrušuje – svojou vagínou. Tribbing alebo tiež tribadizmus je nepenetratívna sexuálna praktika a forma vzájomnej masturbácie v lesbickom sexe, pri ktorej žena otiera svoju vulvu o partnerkine telo. Uvedený pojem sa ale nevzťahuje výlučne len k lesbám, odkazuje aj na masturbačnú techniku, pri ktorej žena trie svoju vulvu o nejaký predmet, napríklad o vankúš. Ďalšou možnosťou je kontakt lona s telom milenca. Prečo ho niečo také úplne očarí?

Feromóny ako neodolateľný parfém

Prirodzená vôňa vulvy a vagíny na mužov pôsobí ako afrodiziakum. Vaginálny sekrét totiž obsahuje feromóny, ktoré by sa dali nazvať ako „vábničky“. Samce silne priťahujú, ale pozor, vyvolávajú v nich nielen chuť na sex, ale aj túžbu po romantike a nehe.

Výskumníčky odhalili, že s dobrovoľníčkami, ktoré si pridávali kvapku svojich feromónov do parfumu, sa partneri častejšie bozkávali a maznali. Priblížiť svoj rozkrok nielen k pokožke partnera, ale aj do blízkosti jeho tváre, tak má svoje opodstatnenie. Najskôr však zistite, ktoré pozície vám sú na tento účel najpríjemnejšie.

Urob si pohodlie a zatvor oči

Pre začiatok milenca požiadajte, aby sa uvelebil na chrbte a vy mu svojim klinom venujte niekoľko „vaginálnych pečiatok či bozkov“. Pritlačte rozkrok, ktorý môžete zvlhčiť lubrikantom, k jeho stehnám, bruchu, hrudníku aj krku. Prejdite ním cez jeho pery a vracajte sa späť k nohám. Trite sa o jeho koleno, a ak ucítite, že by vás tento trik mohol priblížiť k orgazmu, pokojne ho prežite. Rozbije to celú vašu posteľovú rutinu!

V prípade, že sa hanbíte a nechcete, aby sa na vás milenec pri jazde po jeho tele pozeral, nechajte ho ležať čelom k posteli. Orazítkujte mu zadok a chrbát a následne prisadnite na jeho ramená. Niektorí muži sú maximálne vzrušení, keď si žena roztiahne pysky ohanbia a objíme ich nimi priamo vzadu na krku. Majú pošvu tak blízko a zároveň tak ďaleko!

Vzrušenie na mieru

Neobmedzujte sa však iba na osvedčené postupy. Časom prídete na svoje vlastné. Napríklad zistíte, že vám vyhovuje trieť sa o milencove boky a pri tom hovoriť trochu vulgárne. V každom prípade sa bavte a relaxujte! Tribbing vám umožní dostať sa do tej správnej nálady a podporí budovanie napätia. Prispôsobte si dráždenie priamo na mieru:

  • Spomaľte – Pokiaľ sa obvykle pri predohre ponáhľate, nastavte si „lenivejšie“ tempo stimulácie svojho lona o partnerovo telo. Privrite oči, nadýchnite sa a zvoľnite. Obvykle stačí päť, šesť minút podobného rozmaznávania. Vzrušenie zaručené.
  • Prechádzajte po erotogénnych zónach – Všímajte si oblasti na milencovom tele, pri ktorých zažívate intenzívnu stimuláciu klitorisu. Vďaka tomu svoje aj jeho vzrušenie lepšie zladíte (muži sú totiž milostne prebudení o niečo skôr ako ženy).
  • Pre dráždenie použite aj nohavičky – Nechajte si ich na sebe a rozmaznávajte svoj klin cez látku.
Tribbing pre všetkých

Nepenetratívny sexuálny styk sa obvykle prisudzuje neskúseným tínedžerom alebo ľuďom, ktorí práve nie sú na sex pripravení (napríklad vinou choroby alebo pôrodu). Ide ale aj o skvelú zábavu pre pokročilejšie či znudenejšie páry. Máte ho vo svojom milostnom repertoári?

zdroj: prozeny.cz

Zmyselný manuál, ktorý pri sexe dostáva všetkých mužov

facebook

Aj páni majú erotogénne body.

Lubrikačný gél 100ml

Prihlásenie k odberu noviniek

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.

Pri pokuse o odoslanie žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste to znova.