Nebuďte za hanblivku. Dajte sexu nový, vášnivejší rozmer

Nudný milostný život, to je kameň úrazu väčšiny dlhodobých vzťahov. Je samozrejmé, že po istom čase strávenom po boku jedného a toho istého človeka sa dostaví nudná rutina avšak, nemusí to tak byť.

Stávka na istotu

Záleží len a len na vás, či vyviniete nejaké úsilie pre zlepšenie erotických chvíľok, alebo necháte všetko pri starom a budete dúfať, že váš muž nepôjde za zábavou inam. Máte to len vo svojich rukách …

Ak ste zdržanlivejšia, nepotrpíte si na žiadne veľké divočiny, potom začnite od samého základu. Uvidíte, napríklad v pikantných erotických hrách nájdete zaľúbenie. Základom úspechu je však sebavedomie. Áno, tak „málo“ stačí ku šťastiu v spálni. Keď odhodíte schopnosť hanbiť sa, začnete mať rada pohľad na svoje vlastné telo, budete si vedomá svojich predností, odrazí sa to na vašej aure. Nie je viac sexy žena než tá, čo hrdo nosí pokojne aj kilogramy navyše.

Druhou, nemenej podstatnou záležitosťou je bielizeň a doplnky. Síce bavlnené tričká priateľa, ktoré sú vám o niekoľko čísel väčšie zaručujú pohodlie, lenže na zvodnosti práve veľmi nepridajú. Vzdávať sa ich však nemusíte. Stačí po príchode z spálne mať okolo seba omotaný uterák, pod ním iba provokatívne nohavičky. Ideálne bez rozkroku.

Je až k neuvereniu, ako táto maličká vec dokáže muža rozpáliť dobiela. Rovnakú službu poskytnú podväzky, sieťované pančušky, korzety, krajkované sety, sieťované overaly známe pod názvom bodystocking alebo červené lodičky. Po intímnostiach môžete znovu vhupnúť do toľko milovaného spacieho úboru.

O stupeň vyššie

Krokom na ďalšiu, stále umiernenú métu je napríklad plieskanie po zadočku, hryzenie, škrabanie, sprosté reč počas sexu, ťahanie za vlasy, pripútanie, zaväzovanie očí, hra s kockou ľadu … Ide o možnosti nepreberné, ktoré patrí k takejto bežnej rutine.

Za skúšku stoja tiež hrátky mimo posteľ. Zvoliť môžete napríklad kuchyňu, kúpeľňu alebo ešte lepšie, odľahlé miesto niekde v prírode počas východu či západu slnka. Dôležité je odhodiť hanbu a nebáť sa experimentovať. Len tak nebude váš milostný život jedna veľká nuda.

V troch sa to lepšie ťahá

Nebojte, nemusíte ihneď skúšať švédsku trojkou, možno začať s niečím menej náročným. Treba sa len v prítomnosti niekoho ďalšieho rozprávať. Na začiatku vám možno takáto komunikácia nebude po chuti ale je pravdepodobné, že partnerovi sa bude veľmi páčiť. Nezabudnite, že ide iba o fantáziu. Keď sa vám vidina na sex s viacerými ľuďmi pozdáva a napriek tomu sa hanbíte, dajte si pohár či viacej pohárov alkoholického moku. A čo napríklad sa spoločne pozrieť na šteklivé porno? Tiež túto variantu muži milujú. Nesmiete ale mať milión pripomienok a vynadať miláčikovi za jeho výber. Plniť si navzájom svoje túžby je alfou a omegou kvalitného spolužitia.

Ako cudzinci

Ak vo vás drieme odvážna žena, máte vyhrané. Ukážte náprotivku, že viete byť spontánna. Napíšte mu scenár večera, kedy v hlavnej úlohe budete vy, čoby neznáma dáma. Vyberte podnik, kde vás nepoznajú a stretnite sa na večeru. Láske dajte jasné inštrukcie. Musí vám vykať a robiť, že vás naozaj nepozná. A vy sa tiež tak správajte. Oblečte sa inak ako bežne chodíte. Urobte zo seba zmyselnú femme fatale. Čerešničkou na torte bude rezervácia hotelovej izby, kde prežijete absolútne skvelú noc. A pozor, počas celej doby nesmiete ani jeden vystúpiť zo svojej fiktívnej postavy. Až ráno máte povolené si povedať, aký božský večer ste prežili. Vedzte, že následne partner sa k vám začne aj inak správať. Lepšie a s väčšou vášňou.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Špička ľadovca

A pre skutočných gurmánov bez ostychu sú tu vskutku zaujímavé príležitosti. Trebárs návšteva swingers party. Jedná sa o zážitok nevšedný, avšak nie pre každého. Len zlomok párov dokáže na takúto akciu zavítať. Musíte mať všetko správne zrovnané v hlave. Mať s partnerom maximálnou dôveru a presne stanovené hranice. Ak budete vnímať ostatné osoby ako pomyselné pomôcky, zlepšíte tak mnohé. Nielen „fádne“ intímnosti, ale aj zaženiete veľa negatívnych myšlienok. Všetko je len o vlastnom nastavení. Avšak bez určitého preháňania nedá sa zažiť toľko skvelých chvíľ a pôžitkov, aké sex ponúka. Nenechajte sa ale do ničoho nikdy tlačiť. Chcieť musíte hlavne vy. Bola by však škoda sa kvôli zaužívaným stereotypom ochudobniť o príjemné momenty.

Zdroj: idnes.cz

Prečo (ne)nechať partnerku kamarátiť s iným mužom

facebook

7 vecí, ktoré múdra žena na mužovi nevyžaduje