Je to ten pravý muž? Môžete to spoznať už na prvom rande!

Prvé rande sa navonok zdá ako vzrušujúca zábava, ale v skutočnosti to môže byť dosť frustrujúce – obzvlášť ak je to rande naslepo. Neviete, či sa zo sympaťáka nevykluje nudný patrón (v najlepšom prípade), a najradšej by ste to na poslednú chvíľu zrušili. Lenže tým by ste sa pripravili o príležitosť stretnúť niekoho nového, niekoho, s kým treba strávite zvyšok života. (Takto sa zoznámili napríklad aj princ Harry a Meghan Markle.)

Už na prvej schôdzke možno vypozorovať, či by to mohol byť ten pravý chlap pre život. Potom už len ostáva, aby boli tieto pocity obojstranné. Čoho si teda na začiatku všímať?

Je zvedavý

Stretli ste sa na zoznamke? Už prvá správa vám môže poodhaliť, s kým máte tú česť. Muž, ktorému ide o viac než len chvíľkové spestrenie, sa vás bude pýtať, čo máte rady, či vás baví cestovať, akú muziku počúvate alebo čo je váš najobľúbenejší koníček. Snaží sa tak zistiť, či sa s vami v niektorých ohľadoch zhoduje, čo znamená, že hľadá babu na dlhšiu dobu. V ideálnom prípade na celý život. V opačnom prípade bude internetová konverzácia z jeho strany začínať niečím ako: „Čau, ako to ide, máš pekné oči.“

Nechodí okolo horúcej kaše

Pravý muž na vás nebude skúšať habaďúru. Takže vám pravdepodobne veľmi skoro vyloží, čo od rande, poťažmo od zoznámenia, očakáva. Či hľadá len rozptýlenie na krátku dobu, alebo dlhodobý vzťah. Že to nakoniec nevyjde, nemusí byť tým, že by vám na začiatku klamal, ale pretože sa vaše cesty v niektorých smeroch rozchádzali. Jasne, existuje veľa mužov-podvodníkov, ktorí by vám tvrdili, že im nejde o nič iné ako o skutočnú lásku, ale dosť často potom zlyhávajú v inom z nižšie uvedených bodov.

Upokojuje vás

Znamenie napovedajúce, že by to mohlo klapnúť, môžete pozorovať aj na sebe. Ak ste na začiatku nervózne žmolila roh jedálneho lístka a v hlave si každú vetu vraveli najskôr trikrát nanečisto, ale po chvíľke už sedíte uvoľnene a ťaháte z rukáva jednu historku za druhou, je to jasné. Keby to nemalo byť ono, necítili by ste sa predsa takto bezprostredne. Počúvajte teda aj svoju intuíciu.

Nehrnie sa do postele

Strávite pekný večer, máte si o čom rozprávať a podľa všetkého medzi vami preskočila iskra. Dôjde aj na pusu, možno aj trochu väčšie, a vy v hĺbke duše túžite po ďalších nežnostiach … Lenže ste predsa slušné dievča, ktoré na prvom rande nekončí v byte cudzinca. A to napriek tomu, že máte dojem, akoby ste sa poznali veky. Jemu dosť možno v hlave bežia podobné myšlienky, ale namiesto sexu na prvom rande vám radšej zavolá taxík, aby ste sa v bezpečí dostali domov. Alebo vás odprevadí a nebude sa snažiť vnútiť sa hore.

Nehrá sa na nedostupného

Ťažko povedať, prečo vzniklo „pravidlo troch dní“, teda že vás muž nechá po túto dobu čakať, než sa ozve. Každopádne v súčasnosti to nikto moc nedodržiava, naopak. Napíše vám ešte ten večer, treba či ste prišli domov v poriadku, a popraje vám dobrú noc. A na druhý deň sa prihlási znovu a je jedno, s akou zámienkou.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Čo sľúbi, to splní

S tým súvisí aj skutočnosť, že skutočný muž dodrží sľuby. Ak sa s vami lúčil so slovami, že sa ozve, tak sa určite ozve. Vždy predsa môže napísať krátku správu, že má hektický deň v práci a nestíha, ale určite zavolá, len čo bude mať trochu pokoja. Takéto drobnosti pomáhajú vytvárať mozaiku dôvery, ktorá je pre vzťah dôležitá.

zdroj: prozeny.cz

Prečo s nami cvičia hormóny?

facebook

Predstierať orgazmus – áno či nie?