Čo odrádza muža pri zoznamovaní

Zoznamovanie je zábava, hra. Niekedy síce trochu napínavá ako detektívka, ale rozhodne nie tragédia. A nájsť partnera pre život môže byť aj celkom jednoduché. Stačí, ak potenciálnych partnerov neodradíte hlúposťami, ktoré ženy pri randení bohužiaľ často robia.

Určitá nervozita a neistota k randeniu patrí. Vlastne to dodáva tejto „hre“ na zaujímavosti. Pokiaľ však máte pocit, že neustále prehrávate a po pár schôdzkach je koniec, možno robíte niektorú z nasledujúcich chýb. Čo podľa odborníkov muža pri zoznamovaní odrádza?

1. Až príliš veľa racionality

Ak už za sebou máte pár milostných sklamaní, určite sa snažíte odhadnúť, ako to dopadne tentoraz. Menej sa vznášate a viac premýšľate. Hodnotíte každé slovo, pohyb, gesto. Analyzujete, čo to znamená, čo to vypovedá o jeho úmysloch. Premýšľate, ako z neho dostať čo najviac informácií, aby ste mali svoje úvahy na čom stavať.

Tým sa zo schôdzok vytráca hravosť a uvoľnenosť, ktorá minimálne k začiatkom patrí. Racionalita vás brzdí. Choďte si prvé schôdzky užiť, ako keď ste mali šestnásť. Nechcite po mužovi spoveď na vaše lustračné účely, prestaňte riešiť, či je to typ, ktorý pri vyslovení slova ‚rodina‘ hádže spiatočku. Každá žena má radar, ktorý sa rozsvieti, keď vycíti, že niečo nehrá. Než aby ste sa snažili o umelé budovanie dôvery sériou ubezpečovacích otázok, nechajte randenie prirodzene plynúť. Fajn chlapa inak dosť možno odradíte.

2. Skleníková kvetinka

Väčšina mužov ocenia, keď má po boku upravenú, voňavú a nežnú kvetinku – ženu, za ktorou sa kdekto s chuťou obzrie. Čo ale naozaj milujú, je, keď si ich bohyňa vie na seba vziať aj kraťasy, na chrbát batôžtek s desiatou a nebojí sa vyraziť napríklad na výlet pod stan.

Nebuďte len skleníkové orchidey, buďte aj dievčatá do trochy nepohody. Muži síce túžia po ženách, ktoré môžu ochraňovať, ale rozhodne nechcú ufňukané fifleny, pre ktoré neexistuje nič iné ako päťhviezdičkový hotel.

3. Vulgarizmus a drsnosť

Sú samozrejme situácie, kedy je pieporný výraz namieste. Ale hovoriť za každým druhým slovom „ty vole“, nedokázať dať dohromady jedinú vetu bez vulgarity, to väčšina mužov toleruje pivným kamarátom, ale u partnerky ich to skôr odrádza. Žena nemusí oplývať slovníkom filmov z čias prvej republiky, na druhú stranu prehnaná vulgarita a drsnosť vám jednoducho nepristane.

4. Neschopnosť hovoriť „nie“

Žiadny rozumný, inteligentný a sebavedomý muž netúži po bábke, ktorá mu nikdy neodporuje. To platí nielen pre bežnú konverzáciu, keď by sa ženy nemali báť muži oponovať a mať na určité veci iný názor, ale predovšetkým na oblasť sexu.

Tam je umenie povedať nie dôležité. Vedieť muža zdravo odmietnuť ich pri zoznamovaní jednou z najdôležitejších ženských kvalít. Muž je lovec a bude vždy skúšať, kam až ho žena pustí. Je to jedine a iba ona, kto nastavuje sexuálne hranice! A práve neľahké dostihnutie muža doslova magnetizuje – odmietnutie samozrejme nesmie byť sprosté, tvrdé ani hysterické, ale inteligentne a včas podané.

5. Chválenie a vyťahovanie

Nesnažte za každú cenu dokázať, aké ste skvelé. Nechváľte sa, koľko mužov o vás má záujem, koľko pozvánok na pohár musíte odmietnuť, aké nenahraditeľné ste v práci, čo všetko viete a zvládate… Toto chlapa skôr otrávi.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

Je s vami na rande, takže sa mu najskôr páčite. A že za to stojíte, určite spozná sám. Zdravo sebavedomá žena vie, že jej skutočná sila a atraktivita vyplýva z nej samotnej, nie z húfu údajných ctiteľov. Prehnaná snaha o vytvorenie dojmu bezchybnosti a absolútnej sebestačnosti vzbudzuje v mužoch zmiešané pocity. Žena si môže dovoliť niečo nevedieť či nezvládnuť, a pokiaľ sa ešte dokáže roztomilo pousmiať nad vlastnou nedokonalosťou, v mužovi zapáli plamienok ochrancu, ktorý je mu prirodzený a veľmi príjemný.

zdroj: prozeny.cz

Láska cez internet: Ako správne vytvoriť profil?

facebook

Čím ženy desia mužov pri zoznamovaní