Ako sa ženám darí utajiť neveru? Tieto triky muži neodhalia!

Boli alebo stále sú svojmu mužovi neverné! A neprasklo to na nich! Ich stupeň utajenia by im mohla závidieť kadejaká tajná služba. Aké sú ich triky na to, aby milenec zostal neprezradený?

Ženy dokážu byť veľmi vynaliezavé a opatrnosť je im vlastná. Aj preto sa im veľmi často darí svoje zálety úspešne utajiť. Takto to robia.

1. Nie je dôkaz, nie je nevera

Zo skúseností neverných žien jasne vyplynulo, že základom „úspechu“ je zničenie všetkých možných dôkazov. „Všetky textové správy a emaily od milenca som vždy hneď po prečítaní mazala. Rovnako tak som si nikdy do diára na deň, keď som s ním mala zraz, nepísala jeho meno. Vždy som si tam poznačila slovo ‚deadline‘, pretože moja práca obnáša vytváranie rôznych projektov, ktoré musím odovzdať v presnom termíne. Slovo deadline teda môjho muža nemohlo nijako zaskočiť, stále pred sebou nejaký mám,“ rozpráva tridsaťosemročná Linda.

To tridsaťpäťročná Soňa išla ešte ďalej. „Žiadne fotky, žiadne darčeky. To som milencovi povedala okamžite,“ hovorí rezolútne.

A ešte jedna rada od neverníc. V zozname kontaktov v telefóne by nemal byť žiadny „miláčik“  ale úplne formálne označenie, napríklad Ján Novák. „Vysvetľovať, prečo mám zmeškaný hovor od Janka, by sa mi nechcelo. Ale Ján Novák? To je kolega, nudný účtovník, ktokoľvek,“ vysvetľuje štyridsaťročná Jana.

2. Mlčať je zlato

Nikomu ani muk! O záletoch sa nehovorí ani s najlepšou kamarátkou! „Aj keď som mala napríklad stokrát chuť sa jej zveriť, nakoniec som mlčala. Každý sa môže prerieknuť, mať neuváženú narážku. Kto nič nevie, nič nepovie,“ hovorí tridsaťdvaročná Klára.

Podobný zákaz platí aj pre rôzne „anonymné“ chaty, internetové diskusie a podobne. Obzvlášť ak sú vedené z domáceho počítača. Raz sa zabudnete odhlásiť, a problém je na svete!

3. Bezpečné miesto aj čas

Základné pravidlo znie: „Nikdy si nepozvi milenca domov!“ „Raz bol manžel týždeň preč a mne pretekal záchod. Napadlo ma, že pre milenca by bola hračka to spraviť. Ale mohli by ho vidieť susedia a vzhľadom na to, že bývam v paneláku, mohli by nás aj počuť. Tak som radšej zavolala inštalatéra,“ opisuje Linda.

Ale bezpečnostné opatrenia platia aj na miesta záletov. Žiadne obľúbené reštaurácie kamarátov, miesta v okolí manželovej práce a podobne. Riziko, že niekoho známeho stretnete, tu bude vždy, ide ale o to ho čo najviac minimalizovať!

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

Preto nie je ani dobré stretávať sa s milencom v čase, keď by žena bola za normálnych okolností doma. „S milencom som sa stretávala vždy v čase obeda alebo popoludní po práci, keď som povedala priateľovi, že idem cvičiť alebo po obchodoch,“ radí dvadsaťosemročná Katka. A alibi v podobe zasvätenej kamarátky, čo vás bude kryť? Vzhľadom na bod dva nikdy!

4. Vhodný výber milenca

Na úspešnom utajení má veľký podiel nielen neverná žena, ale aj ten, s ktorým „zanáša“. Aj on musí mať záujem na tom, aby nič neprasklo. Ideálny je tak zadaný muž, ktorý tiež nemieni prísť o rodinu, alebo notorický sukničkár, ktorého trvalé vzťahy nelákajú. Všetci ostatní predstavujú riziko. Čo keď budú chcieť viac?!

zdroj: prozeny.cz

Existuje vôbec dôvera po nevere? Áno, pracovať na nej ale musia obaja a nesmú ju už vyťahovať

facebook

Schováva pred vami telefón? Nie vždy je to dôkaz nevery!