Patríte k sebe?

Vzájomný horoskop medzi znameniami. Ako nájsť toho správneho partnera na celý život?

Vzťahy medzi Baranom mužom a Býkom ženou nemajú veľkú šancu na prežitie. Samozrejme sa to nedá zaručiť stopercentne, záleží veľa od toho kedy presne sa títo dvaja narodili, od postavenia Mesiaca a ostatných planét. Záleží taktiež na intenzite hádok, nie na ich počte. Ale aj tak by títo dvaja nemali byť veľmi optimistickí ohľadne ich vzťahu.

Pre ženu v znamení Býk je príznačná pasivita, pokoj a odovzdanosť. Pre muža Barana je typická agresivita, nezávislosť a nátlak na iných ľudí. V podstate by sa títo dvaja jedinci mali navzájom odpudzovať svojím správaním. Ona miluje pohodlie svojho domova, deti, domáce práce. Často je bezdôvodne žiarlivá a majetnícka. On naopak miluje spoločnosť, zábavu a rád bezhlavo míňa. Baran miluje šport, Býk miluje prírodu. Tieto záľuby by mohli spojiť a užívať si ich spoločne. Kompatibilita sa rozchádza aj vtedy keď príde k rozhodovaniu, kde bude táto dvojica bývať. Baran je typický meštiak, Býk miluje dedinu.

Čo sa týka financií, ďalšia nezhoda. Ona má financie pevne pod kontrolou, vždy má dosť našetrené pre prípad núdze a On sa v tomto ohľade nezaujíma čo bude zajtra. Nemá problém si požičiavať od priateľov, bánk a podobne. Našťastie, väčšinu týchto konfliktov môžu urovnať v posteli. Fyzická príťažlivosť a sexuálna spokojnosť tejto dvojice je vynikajúca. Obaja majú radi milovanie a dokážu si ho spolu maximálne vychutnať. Žena v znamení Býk dokáže muža v znamení Baran rozosmiať, dokáže mu vyhotoviť útulný domov, kam sa on bude vždy rád vracať, ba čo viac, dokáže sa postarať aj o jeho financie. Môže ho naučiť ako s nimi rozumnejšie narábať. Aj keď ich hádky nebudú mať konca, lebo obaja sú tvrdohlaví, priamočiari a nedokážu (alebo nechcú) ustúpiť, stojí za námahu aspoň sa pokúsiť o vzájomné spolunažívanie. Partnerská zhoda stojí za to tak do toho, zabojujte!

ĎALŠIA STRANA

Prihlásenie k odberu noviniek

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.

Pri pokuse o odoslanie žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste to znova.