Aké rúže sa hodia k vašej farbe vlasov?

Jedna skupinka žien ich má na poličke vyskladaných niekoľko, od červenej cez fialovú. Druhá skupina žien si s rúžmi tak trochu nevie rady, trochu sa bojí, možno viac dáva dôraz na líčenie očí a nevie, aký odtieň zvoliť. Pre obe skupiny, tu máme inšpiráciu. Mrknite na svoje vlasy a vyberajte.

Vlasy sú najviac vidieť, rámujú tvár a hrajú sa s jej odtieňmi. Sú farebne dominantné a preto zladiť k nim líčenie býva niekedy komplikované. V tomto ohľade nie je dobré slepo nasledovať trendy ale naozaj nájsť to, čo vám pristane a v drobných variantoch si s odtieňmi pohrávať. Správny make-up ste si už našla, ale s rúžom neustále bojujete? Vidíte titulky „Noste červenú“, lenže akú? Pristane vám vôbec? Možno bude lepšie ružová, alebo oranžová. Pár pravidiel je, ale najmä to chce testovať a skúšať a keď nájdete ten správny odtieň, spoznáte to. Celá sa rozžiarite, rúž budete nanášať k akejkoľvek príležitosti, s chuťou sa budete usmievať a celá sa narovnáte sebavedomím. Je to rovnaké, ako keď nájdete ten perfektný kabát, lodičky, sukňu, zrazu cítite, že je to ono. Pri vašom hľadaní sa vám možno bude hodiť malá pomoc. Tu je.

Blond krásky

Pre blondínky je vždy stávka na istotu ružová v akejkoľvek podobe, aj veľmi sýta, aj broskyňovej odtiene. Vyberajte skôr matné rúže, vyvarujte sa hnedým, budete vyzerať tlmene, matne a nudne. A čo červená? Áno, ale pozor červená kričí do sveta, som sexi, sebavedomá žena a strháva pozornosť. Tak sa na to pripravte. Chce to tiež perfektný make-up, ktorý skryje všetky nedokonalosti. Sýto červená, červená, všetky hollywoodske bohyne ju nosia po celé desaťročia, tak ako napríklad Gwen Stefani. S očarujúcim červeným rúžom by mal byť zvyšok vášho mejkapu minimálny, ľahká čierna linka, riasy. Keď zvolíte v rovnako červenom odtieni pier aj lak na nechty, budete femme fatale. WOW.

Medové krásky

Na perách vyskúšajte ružové rúže s čistým leskom. Prirodzený vzhľad podčiarknete svetlými tieňami so zlatistým leskom. Ak sú vaše vlasy stredne blond, ste dokonalou kandidátkou na bohaté, ovocné odtiene rúžu. Broskyňová, marhuľová a koralová na vás budú vyzerať úžasne, najmä ak ste aspoň ľahko opálená. Skvelým príkladom je herečka Scarlet Johansson. Vyberte si farbu a vyskúšajte niekoľko rúžov, ktoré sa líšia v hustote a odtieňa a pokojne ich nanášajte cez seba a vytvorte vlastný odtieň. Pozor na jasné farby, v ktorých kombinácii môžu pôsobiť zuby žltkasto.

Hnedovlásky krásky

Vzhľadom k tomu, že vaša farba vlasov nie je tak tmavá ako čierna alebo tmavo hnedá, mali by ste použiť odtiene, ktoré korelujú s tónom pleti alebo farbou očí! Používajte bronzery, ktoré pokožku rozjasnia. Brunetky vyzerajú super sexi, keď sú skôr prirodzené, takže sa hodia určite broskyňové tóny a marhuľové tóny. Ale božsky vyzerajú s červenou, ružovou, perleťovou, padnú im snáď všetky farby. Preto pre zvláštnu príležitosť či dodanie sebavedomia určite skúste červenú farbu. Pokiaľ máte prirodzene hnedé vlasy, vyvarujte sa svetlo hnedých odtieňom a rúžom s oranžovými podtónmi.

Čiernovlásky krásky

Máte veľa možností. Tmavé vlasy vyzerajú najlepšie, keď sa na tvári len ľahko podčiarknú rysy a potom zvolí jeden výrazný prvok, napríklad rúž. Vy môžete nosiť intenzívnejšie farby, ako sýto červená, tmavá slivková, malinovo červená, jasne koralová, tmavo ružová. Ďalej sa držte od oranžovej, béžovej, hnedej.

Ryšavé až červené krásky

Tmavo červené vlasy, ako sú čerešne alebo gaštanové tóny, by mali vyberať v neutrálnych tónoch Vlasy sú veľmi výrazné, takže minimum líčiť oči a potom môžete výraznejší rúž, alebo naopak. U týchto žien je dominantná farba vlasov, takže rúž skôr v neutrálnych farbách.

Živočíšne červenovlásky, ryšavky môžu voliť červenú alebo krvavo červenú farbu rúžu. Ak sa na tak výraznú farbu necítite, skúste o tón svetlejšie alebo farbu červenej tehly. Na oranžovú radšej zabudnite.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Šedé vlasy krások

Šedé vlasy vždy vyzerajú úžasne v ružových a svetlejších odtieňoch.

zdroj: zenysro.cz

Pleť je odrazom našej stravy.

facebook

Prečo je toľko nezadaných atraktívnych tridsiatničok?