7 vecí, ktoré umožňujú byť žene príťažlivou

Byť príťažlivá určite neznamená len byť príťažlivá v zmysle reklám firmy Victoria’s Secret. Neznamená to iba pôvabnú tvár a zvodnú postavu.

Čo teda spôsobí ženskú príťažlivosť?

1. Sebaistota.

Sebavedomie je ukazovateľ priamo kľúčový. Zárukou úspechu je sebavedomá chôdza so vztýčenou hlavou, priamy, neuhýbavý pohľad a široký, srdečný úsmev. Viera v seba je dôležitým základom úspešného života. Úspech a schopnosť dosiahnuť to, čo si človek praje, pôsobí tiež veľmi príťažlivo. Tým sa dostávame k…

2. Ctižiadosť.

Ctižiadosť ľuďom pomáha snažiť sa dostať k cieľu, ísť vpred a nájsť v živote ten správny smer. Ambície pôsobia príťažlivo, pretože cieľavedomému mužovi umožňujú nájsť pre seba cieľavedomú partnerku, tímovú hráčku, takú, s ktorou dobyje svet. Práve taký má vzťah byť.

3. Vášeň.

Vášeň k životu, vášeň k ľuďom. Vášeň pre záujmy, pre povolanie, vášeň k umeniu a hudbe, vášeň ku všetkému, čo človeka núti ísť ďalej. Vidieť ženu ponorenú do práce, ktorú má rada, vidieť, ako sa jej so všetkou vervou zaoberá, to je veľmi príťažlivé

4. Láskavosť.

Láskavosť k ľuďom je bohužiaľ v súčasnej spoločnosti veľmi vzácnym javom. Schopnosť ísť aj proti svojmu záujmu a obetovať čas na to, aby sme sa s niekým porozprávali, aby sme niekomu inému dali najavo súcit, to všetko ukazuje na ženinu láskavosť. Je to tá hĺbka, ktorú nikdy nemôže nahradiť a nedokáže zamaskovať ani ten najkrajší zovňajšok.

5. Čestnosť.

Keď žena zostáva sama sebou, signalizuje to skutočnosť, že bude rešpektovať muža, bude k nemu úprimná a nebude nič skrývať. Skúste sa nad tým zamyslieť – ako dlho by ste dokázali trpieť klamaného, ​​aj keď na pohľad príťažlivého partnera? Ak partnerovi nemôžeme dôverovať, ak nemôžeme veriť jeho alebo jej slovám, môžeme snáď s takýmto človekom udržiavať dlhodobý vzťah? Isteže nie.

6. Elegancia.

Elegancia nemá nič spoločné s cenou vášho oblečenia. Súvisí predovšetkým so šľachetnosťou, s ktorou kráčate životom a s tým, ako si vážite ľudí okolo seba. Nie je tak dôležité, v akom jazdíte aute, v akej štvrti bývate či akú značku má vaše oblečenie. Pokiaľ sa k ľuďom správate povýšene a urážlivo, žiadny Maybach vám nepomôže.

7. Rozum.

Nedá sa poprieť, že to prvé, čo nás na ľuďoch upúta, je ich vzhľad. Osobnosť na prvý pohľad rozoznáme ťažko, zato krásnu tvár neprehliadneme, tej si všimne každý hneď. Mnoho vzťahov tiež začína práve na báze fyzickej príťažlivosti. Ako dlho však taký vzťah trvá? Vášeň podporuje iba fyzický vzťah, určite nie je základom pre nejaké hlbšie rozhovory. Ale ani na vášni nemožno založiť skutočný vzťah, ktorý vytrvá dlhé roky. Nakoniec sa rovnako tým, čo nás skutočne priťahuje, stáva rozum, intelektuálne schopnosti, umenie viesť dialóg na tému podstatnú pre obe strany.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

Na oceňovaní partnerovho vzhľadu nie je nič zlé, v tom sú napokon všetci ľudia rovnakí. Fyzická príťažlivosť je začiatkom každého vzťahu. Nesmie však byť jediným faktorom, ktorý dvoch ľudí udržuje spolu. Taký zväzok veľmi rýchlo ochabne a rozpadne sa. Oheň horí silne, ale dohorí rýchlo.

Nemusíte práve vyhrať jackpot v genetickej lotérii, aby ste pôsobili príťažlivo. Nemôžeme dopredu vedieť, aké karty nám osud rozdal, určite však môžeme sami rozhodnúť, ako s nimi budeme hrať. Hrajte s rozumom.

zdroj: adaline.cz

Je super, ale chýba chémia. Dá sa vo vzťahu vybudovať živočíšna príťažlivosť?

facebook

Ani vernosť, ani príťažlivosť: Signály, podľa ktorých poznáte, že žijete vo fungujúcom manželstve