4 známky toho, že si praje dlhodobý vzťah, ale bojí sa to priznať

Pre správneho muža budete vždy prioritou! Možno sa vám v živote tiež už prihodilo, že po niekoľkých schôdzkach ste si začali klásť otázku, či je do vás vlastne zamilovaný alebo nie.

Najlepšie je samozrejme opýtať sa na to priamo. Napríklad sa ukáže, že myšlienky a pocity, ktoré v sebe nosia, sú zladené s tým, čo si myslíte a čo cítite vy sama. K niečomu takému je nepochybne nutné zobrať odvahu, ale na druhú stranu ak s týmto človekom máte v úmysle mať seriózny vzťah, bude lepšie porozprávať sa na túto tému otvorene.

Pokiaľ však v sebe nezistíte dosť odvahy, je vám trápne podobný rozhovor začať alebo by ste radšej mali aspoň nejaký náznak istoty, pozrite sa na nasledujúce štyri známky nasvedčujúce tomu, že dotyčný k vám má vzťah skôr veľmi vážny.

1. Vždy je niekde blízko vás.

Najdôležitejšou a celkom evidentnou známkou toho, že má o vás skutočne vážny záujem, je snaha byť čo najviac s vami. Aj keď nebude s vami priamo fyzicky, bude o sebe dávať najrôznejšími spôsobmi vedieť a stále vám bude pripomínať, že je tu pre vás.

Ak aj v tom najromantickejšom období dvorenia si musíte dosť často lámať hlavu, prečo už ste ho zase tak dlho nevidela, znamená to, že jeho záujem je viac než vlažný a že vám čoskoro úplne zmizne zo zorného poľa. Muž, ktorý túži vytvoriť si s vami dlhodobý vzťah, bude totiž robiť všetko možné, aby ste naň nezabudli.

2. Všetko plánuje sám.

Bude si priať, aby všetko vaše vedomie bolo zaplnené iba a len ním, preto sa bude snažiť už vopred naplánovať všetky vaše najbližšie schôdzky. Bude vám navrhovať, čo by ste mohli robiť cez víkend a na konci schôdzky už bude robiť plány na tú ďalšiu.

Pokiaľ však na konci schôdzky povie niečo ako: „Ja sa ozvem… Zavoláme si… Trebárs sa ešte nejako zídeme…“, je to úplne jasný nepekný náznak skutočnosti, že pre neho predstavujete niečo ako záložný variant. Nedajte sa teda lapiť do pasce a nevyčkávajte týždne na telefóne, až sa ozve. Nestojí vám to za to. Pre správneho muža budete vždy prioritou, čiže ako hovoria Taliani, číslo jedna.

3. Rozvíjanie vzťahu.

Pokiaľ má skutočne s vami vážne a veľké plány, bude sa snažiť tráviť s vami čo možno najviac času. Čo znamená, že nebude len fyzicky vedľa vás, ale venuje vám aj maximum svojej pozornosti.

Bude vás prosiť, aby ste mu venovali svoj čas a v odpoveď vám daruje celého seba samého. Vďaka jemu urobí váš vzťah nejeden nový krok vpred: bude vám rozprávať o svojej rodine, o dôležitých okamihoch svojho života, bude s vami spomínať na detstvo, bude vám rozprávať o svojej obľúbenej hudbe, o práci, priateľoch a mnohých iných podrobnostiach, pretože si bude želať, aby ste ich poznali a aby ste sa v každom zmysle slova stali aj vy súčasťou jeho života.

4. Pocit pokoja.

Je len prirodzené, že po boku toho pravého vás ovládne pocit pokoja, mieru a istoty. Budete sa v jeho prítomnosti cítiť uvoľnene a v pohode a váš vzťah sa vďaka tomu bude vyvíjať tým najprirodzenejším spôsobom.

Výskum vykonaný v rámci knižného projektu Everlasting, v rámci ktorého bol oslovený ohromný počet najšťastnejších manželských párov, ukázal, že hlavným spojitkom vzťahu týchto dvojíc bola prirodzenosť a ľahkosť, ktorú ľudia pociťovali v prítomnosti svojho partnera.

Ak vzťah s partnerom pripomína skôr akúsi bitku s prestávkami, nastal veľmi pravdepodobne čas zdvihnúť kotvy a ísť ďalej. Ak sa však v prítomnosti muža upokojujete, nálada sa vám automaticky dvíha, na tvári máte úsmev a z ničoho obavy, potom ho, ako sa hovorí, berte.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

Aj prekonávanie prekážok a problémov sa potom v harmonickom vzťahu stáva niečím relatívne jednoduchým. V každom prípade problémy vo vzťahu rozhodne nepovedú k vyostrenému napätiu a riešiť ich bude jednoduchšie.

Pokiaľ vo svojom vzťahu pozorujete týchto pár náznakov, vyzerá to, že ten váš je ten pravý. Doprajte mu len čas, kým zoberie odvahu vyznať vám svoje city.

Ale aj keď snáď niekoho podobného zatiaľ po svojom boku nemáte, nie je žiadny dôvod a nemalo by ani zmysel strácať náladu. Pamätajte, že ste nádherná žena, ktorá si zaslúži lásku. Kedy sa ten správny muž vo vašom živote objaví, je iba otázkou času. Jedného dňa bude stáť na prahu a vy všetko pochopíte.

zdroj: adaline.cz

Smrteľné hriechy, ktoré pochovávajú romantické vzťahy.

facebook

Je super, ale chýba chémia. Dá sa vo vzťahu vybudovať živočíšna príťažlivosť?