7 signálov, že vás aj po rozchode stále miluje

My dvaja končíme! Vyzeralo to, že definitívnou rozlúčkou ste si obaja istí. Ale prečo chce váš rozchod preberať, stále vás sleduje on-line a od kamarátoch vyzvedá, či niekoho máte?

Rozišli ste sa, dali si najavo, že spoločná budúcnosť nepripadá do úvahy, dosť možno ste si povedali aj pár škaredých a definitívnych viet. Konce vzťahu bývajú bolestivé… Ale po čase sa otrepete, posuniete sa ďalej a rozchod už nevnímate ako koniec sveta. Ale čo keď jeden z partnerov ísť ďalej nechce? Ako poznáte, že sa to ešte neskončilo?

1. Chce byť kamarát

Možno máte vo svojom okolí dvojice, ktoré spolu po rozchode dobre vychádzajú, dokonca sa aj priatelia. Určite sa o to isté môžete pokúsiť aj vy dvaja. Ale nie hneď! Ono sa to pri rozchode síce hovorí, že môžete byť kamaráti, ale to len aby človek nevyzeral bezcitne… Usiluje sa expartner okamžite o kamarátstvo a rád by s vami trávil čas ako predtým, len vedľa seba nebudete zaspávať a ukazovať si spodnú bielizeň? Takto to nefunguje! Aby ste sa z rozchodu spamätali, potrebujete si od seba dať pauzu.

2. Robí scény

Keď ste ešte tvorili pár, museli ste občas robiť psie kusy, aby ukázal, že má city? A teraz z neho emócie lietajú na všetky strany? Raz je samý úsmev, druhýkrát z neho skôr srší nenávisť, inokedy hrá na city? Treba si uvedomiť, že láska a nenávisť k sebe nemajú ďaleko. A pokiaľ má ešte navyše tendenciu váš rozchod rozoberať, je to viac ako podozrivé. Skutočnosť, že sa cez rozchod preniesol, ukazuje ľahostajnosť, vlny emócií a hádky hovoria o opaku.

3. Nerandí alebo randí až veľmi

Či sa naozaj posunul, poznáte aj podľa toho, že začne nadväzovať nové vzťahy. Možno ale tvrdí, že teraz potrebuje byť sám a hľadá sa. Alebo sa rozhodol spoznať bližšie všetky dievčatá v okrese a strieda ich ako ponožky. Nič z toho nenaznačuje, že je váš ex s rozchodom v pohode. Ak je stále sólo a ešte si dáva záležať, aby sa to k vám donieslo, nie je o čom hovoriť. A podobné je to aj v prípade, že sa z neho stal lovec žien, ale žiadna sa u neho neohreje ani do raňajok.

4. Jeho nová partnerka vás nenávidí

Ste od seba, každý si žijete svoj život… Alebo ste si to aspoň mysleli, kým ste nezistili, že nová partnerka vášho ex vám nemôže prísť na meno. Jedna možnosť je, že si našiel žiarlivú fúriu, ktorej vadí celá jeho minulosť. Druhá, o dosť pravdepodobnejšia, je, že o vás stále hovorí a nevyhodil vaše fotky. Každej priemerne empatickej žene by došlo, že ste jej sokyňou bez toho, aby ste o tom mali tušenie.

5. Sleduje vás na sociálnych sieťach

Prvá vec, ktorú po rozchode robia rozumní ľudia, je mazanie fotiek z profilov na sociálnych sieťach, zmena statusu a ukončovanie virtuálneho vzťahu. Ale vy ste svojmu ex z radaru nezmizli? Poctivo sleduje všetko, čo sa na vašom profile na sociálnej sieti len mihne a chce mať prehľad, s kým sa vídate a ako trávite čas. Dosť možno je aj výrazne aktívnejší na sieťach a dáva najavo, že je mu skvele. Ak ste si isté, že ho nechcete späť, vyhoďte ho z priateľov a pokojne si ho bloknite. Zíde z očí, zíde z mysle – to platí do bodky.

6. Udržuje spojenie s vašimi priateľmi

Počas vzťahu ste sa zblížili s jeho priateľmi a on zase s vašimi. Ale platí tichá a nepísaná dohoda, že v prípade rozchodu sa nerieši striedavá starostlivosť. Jednoducho vaša partia drží s vami a jeho grupa zase s ním. Nedochádza potom k trápnym situáciám. On vašich priateľov napriek tomu kontaktuje, chce sa s nimi vídať? Buď o tejto dohode nemá tušenie, alebo to s vami ešte neukončil a dúfa, že cez nich udrží spojenie s vami.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
7. V opitosti vás kontaktuje

Vo víne je pravda! Možno ste sami v minulosti našli pravdu na dne fľaše a vyznávali sa muži svojich snov z tajných citov. To sa deje aj v lepších rodinách. Ale ak každý alkoholový večierok vášho bývalého končí tým, že vám o tretej ráno volá a chce sa rozprávať alebo vám píše a vypytuje sa, či spíte, zbystrite. Tento muž má síce v hlave, ale vás tam má evidentne tiež.

zdroj: prozeny.cz

Tieto rozdiely medzi partnermi neustojí žiadna láska!

facebook

Ako si nenechať vziať šťastie? Buďte viac off-line