Typ muža, ktorý častejšie vyhľadáva orálny sex

Orálne milovanie. Prahne po ňom skoro každý, ale jeden typ muža k nemu má ešte oveľa bližšie ako ostatní. S najväčšou pravdepodobnosťou s vami žije v spoločnej domácnosti.

Kontakt rozkroku s ústami podľa štatistík vyžaduje 75 percent milencov. Orálny sex je dokonca natoľko populárny, že keby si muži mali vybrať len jednu sexuálnu metódu, ktorá by im robila radosť po zvyšok života, bol by to práve chlapík v niečí puse alebo klitoris na ich vlastnom jazyku. Toto už sa teda vie. Vedci, ktorí sa pohybujú v oblasti sexu, však boli zvedaví, ako pohlavie a sexuálna orientácia ovplyvňujú správanie v posteli – a ako si orálny sex stojí naprieč rozdielnymi skupinami ľudí. Čo zistili?

Na rovnosť v posteli zabudnite

Štúdia, ktorej výsledky publikoval časopis Journal of Sex Research, porovnávala štyri skupiny: muža v zmiešaných vzťahoch, muža vo vzťahoch rovnakého pohlavia, ženy v zmiešaných vzťahoch a ženy vo vzťahoch rovnakého pohlavia. Konkrétne sa jednalo o 806 dospelých. Z ich výpovedí vyšlo najavo, že páni a dámy žijúce v partnerstvách rovnakého a zmiešaného pohlavia majú sklony k rôznym typom sexuálnej aktivity.

Existuje veľká variabilita v tom, ako si ľudia užívajú. Zdá sa, že heterosexuálne ženy si o orálny sex hovoria menej ako lesbičky, pretože v klasickom modeli spolužitia ženy s mužom nemajú príliš veľký záujem ústne potešenie oplácať, hoci sa im páčia a dosahujú pri ňom vyvrcholenie.

Komu najviac chýba vlhký jazyk?

Prevažne heterosexuálni muži si totiž želajú, aby mohli mať orálneho sexu oveľa viac – ako v úlohe poskytovateľa, tak aj príjemcu. Veľká väčšina dúfa, že čím častejšie priloží jazyk k dielu, tým rýchlejšie a efektívnejšie svoju partnerku prehovorí a jej hlavu navedie k tomu najdôležitejšiemu – svojmu penisu.

Orgazmus vyvolaný ústami je pre mužov silné erotické lákadlo a je jedno, či ich ejakulát skončí na tvári milenky, prsiach alebo rovno v žalúdku. Svižný, vlhký a šikovný jazyk im klasický pohlavný styk v rytme vaginálnej penetrácie nenahradí. A nie sú sami, kto to takto vidí.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Orgastické prvenstvo

Výskumníci ďalej zistili, že ženy, ktoré zdieľajú posteľ so ženami, pri orálnom sexe zažívajú väčšie uspokojenie. Teda aspoň v porovnaní so ženami – heterosexuálkami. Muži a ženy vo vzťahoch osôb rovnakého pohlavia tiež uvádzali vyššiu frekvenciu orálneho sexu ako muži vo vzťahoch zmiešaného pohlavia. Lesbičky sa navyše pochválili najvyššou frekvenciou viacpočetných orgazmov vyvolaných práve stimuláciou ústami.

Tieto vzorce podporujú predstavu, že ženy vo vzťahoch osôb rovnakého pohlavia sú jednoducho zladené s telami iných žien. Bisexuálky alebo lesbičky evidentne bývajú viac zbehlé ako v manipulácii s telami iných žien, tak aj v orálnom milovaní.

zdroj: prozeny.cz

Prečo je pre niektoré ženy orálny sex tabu

facebook

Orálny sex je príjemné spestrenie ale aj riziko