Tri dôvody, prečo sa vám láska vyhýba oblúkom

Byť single nie je vôbec nič zlé. Problém nastáva až vo chvíli, kedy po láske túžite, ale nemôžete ju nájsť. Dôvod pritom nemusí byť nedostatok vhodných partnerov, ale vy sami. Ako spoznať, že si možno sabotuje svoj vlastný milostný život?

1. Nie ste pripravení

Hoci o lásku naozaj stojíte, je možné, že na ňu ešte nie ste pripravení. Možno sa bojíte, že vám nový partner ublíži alebo vás opustí a váš strach vám nedovolí si kohokoľvek pustiť bližšie k telu. Strach vytvára bariéry, ktoré vás síce môžu chrániť pred prípadnou bolesťou, súčasne ale tiež blokujú hlbšie city.

Spracujte preto všetky krivdy z minulosti, osloboďte sa a vkročte do milostného života s čistým štítom. Aj tu totiž platí základné pravidlo vesmíru, podľa ktorého priťahujete rovnakú energiu, akú vyžarujete. Aby ste našli vyrovnaného človeka, musíte sa ním stať aj vy sami.

2. Uviazli ste v minulosti

Ak ste sa ešte nevyrovnali s minulým rozchodom alebo rozvodom, nie je rozumné začínať nový vzťah. Vyriešte si preto všetky minulé vzťahy, či už s bývalými partnermi, alebo napríklad s psychológom a osloboďte sa od svojich kostlivcov v skrini. Pri nadväzovaní nových vzťahov je dôležitá emocionálna vyrovnanosť a odpútanie sa od svojej minulosti.

3. Nevážite si sami seba

Ak nemáte sami seba radi, potom len ťažko stretnete partnera, ktorý vás bude milovať. Zamerajte sa na to, ako na svoju osobu pozeráte. Zanedbávate seba alebo svoje zdravie? Pomáhate ostatným na úkor seba alebo si nechávate dobrovoľne ubližovať?

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

Pokiaľ na väčšinu týchto otázok odpovedáte áno, potom je na čase svoj prístup k svojej osobe zmeniť. Naučte sa mať sami seba radi, prijmite svoje telo a pracujte na tom, aby ste získali späť svoju sebadôveru. Pomôcť môže meditácia, jóga, cvičenie, nový styling alebo tiež terapeut. Je jedno, aká cesta vás dovedie ku splnenému cieľu.

zdroj: novinky.cz

Čo na ženy najviac funguje? 5 vecí, ktoré sú na mužoch sexi aj po rokoch vzťahu

facebook

Schudnem viac, keď budem jesť len v prvej polovici dňa?