Toto sú vlastnosti, ktoré mužom pripadajú na ženách najviac atraktívne

Možno vás prekvapí, že hoci vzhľad svoju rolu v atraktivite hrá, zďaleka nie takú veľkú, ako by ste možno čakali. Často muži hľadia skôr na charakter ženy ako na jej zovňajšok. A bolo už mnohokrát potvrdené a zistilo sa, že to nie sú veľké prsia, úzky pás alebo veľké pery, čo ich priťahuje. Podľa všetkého sa zameriavajú skôr na pozitívne osobnostné rysy. A spôsob, akým sa k nim žena správa, je nakoniec oveľa dôležitejší, než či dobre vyzerá.

Rovnosť

Hoci mnoho mužov má stále inštinktívne potrebu svojej ženy rozmaznávať, v dnešnej dobe sa stále viac objavuje vo vzťahu rovnosť, ktorá sa týka aj platenia účtov v reštaurácii alebo rozhodovania vo vzťahu. Rokovania ako rovný s rovným pripadá mužom veľmi atraktívne a posilňuje ženské sebavedomie.

Prevzatie vedenia

Muži majú vo vzťahu občas problém udržať sa vo vedení, či už sa jedná o rozhovory alebo rozhodovanie. Mať ženu, ktorá sa neštíti prevziať vedenie v rôznych situáciách je pre mužov veľkým prínosom a žena v jeho očiach okamžite stúpne. Muži tiež milujú, keď ženy zvládajú svoj strach a neistotu aj bez ich podpory. Nezávislé a sebestačné ženy na mužov fungujú ako magnet, zatiaľ čo príliš závislé ženy ich dokážu spoľahlivo odradiť.

Sebavedomie

Nič nerozžiari ženu lepšie ako jej sebavedomie a spokojnosť s tým, aká je. Sledovať ženu, ako si verí, je pre mužov neuveriteľne príťažlivé, pretože sebavedomé ženy považujú za silné. S tým súvisí aj udržiavanie očného kontaktu. Nič nemôže prekonať iskru, ktorou dokáže očný kontakt zapáliť. Niektoré bojazlivé ženy však radšej pohľadom uhýbajú, čo je veľká škoda.

Úsmev a smiech

Úsmev dokáže ženu skrášliť o niekoľko stupňov a muži to veľmi dobre vedia. Okrem toho v nich usmievavá žena navodzuje pohodu a spokojnosť. Rovnako milujú, keď má žena zmysel pre humor, pretože humor sa premieta do všetkej komunikácie a dokáže dvoch ľudí rýchlejšie zblížiť. Nepotrebujú ani toľko, aby žena chrlila jeden vtip za druhým, bohato totiž postačí, keď sa žena smeje ich vlastným vtipom. Pokiaľ sa žena tvári neustále nerudne, môže v mužovi vzbudiť dojem, že ju nudí, obťažuje, alebo o neho skrátka nemá záujem.

Vášeň a dobrodružstvo

Muži milujú, keď sú ženy divoké a nespútané a sú vždy nadšení, keď ich takto vidia. Oceňujú ženy, ktoré majú zmysel pre vášeň a vzrušujúcu chuť do života. Tiež považujú za atraktívne ženy, ktoré ich sprevádzajú pri ich dobrodružných aktivitách a neboja sa občas zariskovať. Rovnako tak považujú atraktívne ženy, ktoré prichádzajú s novými nápadmi, čo by spolu mohli podniknúť.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Dobrá poslucháčka

Fyzická príťažlivosť je samozrejme tiež dôležitá, ale rovnako tak je pre mužov dôležité, aby mohli so ženou konverzovať na intelektuálnej úrovni. Je pre nich dôležité, aby žena vnímala a oceňovala to, čo hovorí a vážila si jeho názory.

Nedostupnosť

Muži milujú výzvy a vzrušenie zo zvádzania ženy. Preto nie sú menšie intrigy vôbec na škodu a žena by mala občas nechať muža, aby sa snažil získať jej pozornosť. Muža tiež dokáže zaujať, ak si žena zachováva rúško tajomstva, pod ktorou sa muži snažia nahliadnuť, aby sa o žene dozvedeli niečo viac.

zdroj: svetzeny.cz

Čo odrádza muža pri zoznamovaní

facebook

Päť dôvodov, prečo už neprežívate výbušný sex ako na začiatku vzťahu