Sex: Ako ovládnuť muža v posteli?

Niektoré ženy si myslia, že v spálni nemôžu prevziať dominantnú úlohu, pretože tá patrí mužom. To ale nie je pravda. Páni sa radi občas vzdajú zodpovednosti a nechajú sa (s)viesť drsným dievčaťom, ktoré vie, čo chce. Táto hra sa bude páčiť aj vám!

Ak chcete milenca ovládnuť, musíte zabudnúť na svoju obvyklú submisívnu pozíciu a zmeniť spôsob, akým sa v spálni prezentujete. Niekedy stačí pár malých vylepšení a výsledky sú na svete. Postupujte podľa nášho návodu a pripravte sa na divokú noc!

Verte tomu, čo robíte

Prvá vec, ktorou by sa malo začať? Práca na presvedčení a výraze! Britská sexuologička a odborníčka na reč tela Tracey Cox hovorí, že ak myslíte sexy, ste sexy. Je dôležité uveriť vlastnému zámeru a vnútorne sa naladiť na rolu „mrchy“, ktorá ovláda muža. Berte to ako experiment a predstierajte, že ste niekto iný – napríklad sebavedomá Samantha zo Sexu v meste. Použite výrazný make-up, novú spodnú bielizeň a topánky na vysokom podpätku. Skrátka a dobre využite svoju ženskosť všetkými možnými spôsobmi.

Voľte dominantné sexuálne pozície

Žena muža dostane na lopatky nie silou, ale s pomocou dôvtipu, šarmu a vhodne zvolených milostných pozícií. Vyvarujte sa štýlov zozadu a misionára, tie pre divokú jazdu vhodné nie sú. Partnera si osedlajte a buďte hore – chrbtom alebo čelom k nemu. Posadiť si ho pritom môžete na gauč, tam je jeho klin prístupný úplne všetkému. Pokiaľ budete chcieť zájsť ešte ďalej, obmedzte ho v pohybe (šatkou, putami či napríklad opaskom), alebo na pár minút vyraďte z prevádzky to, na čom si páni zakladajú – zrak.

Nehanbite sa rozkazovať

Pokiaľ doteraz prevládal vo vašej posteli klasický scenár, kedy partner zahajoval predohru, budete musieť prekonať hanbu. Zahrajte si hru, že ste niekto úplne iný. Venujte si pár minút na získanie istoty a potom začnite malými verbálnymi príkazmi. Niečo ako: „Chcem, aby si počkal, než sa vrátim.“ Až sa trochu uvoľníte, požiadajte milenca o niečo ostrejšie. „Rob mi to pusou.“

Môžete tiež vydať príkaz, aby na vás nesiahal rukami, alebo sa pozeral, keď masturbujete. Osvedčuje sa aj použitie pošvového sekrétu ako parfumu. Potrite si ním krk, prsia a pery. Následne mu nechajte privoňať. Vaša „obeť“ priamo zošalie túžbou. Konajte priamo a sebaisto!

Splňte mu jeho predstavy

Kedysi sa vám partner zveril s tým, že sa mu páčia vysoké topánky, kostýmy, hodváb, otroctvo, kožené remienky, erekčné krúžky, masturbátory alebo čokoľvek iné? To, že mu v rámci svojej dominantnej role doprajete splnenie jeho sexuálnych predstáv, pre neho bude veľmi znamenať. Ostatne, nemusíte jeho fantáziu doťahovať do konca, stačí naznačiť. To na ovládnutie jeho mysle stačí.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

Nie nadarmo Tracey Cox tvrdí, že pokiaľ mužom sex s partnerkou nepripadá dosť vášnivý, majú sklon utekať do predstavivosti. Vraj to nie je reakcia na vás, ale pozostatok z chlapčenských rokov. Nikto by sa kvôli tomu nemal urážať, naopak pomáhajte fantázii svojho milenca dotvárať!

Zviažte ho a masírujte

Podľa štatistík 44 percentám mužov a 41 percentám žien sa páči, keď je partner pri milovaní nežne hryzie. Aj toto gesto patrí k výrazom nadvlády a dominancie, nebojte sa toho! A v neposlednom rade použite masáž. Najlepšie takú, pri ktorej mu priviažete ruky k posteli a budete sa venovať predovšetkým jeho klinu.

Tak, pripravte si voňavý olejček (ideálne na báze vody) a pustite sa do diela. Keby sa vám zdalo, že milenec už dlho nevydrží, prestaňte s masážou a položte mu dlane na hlavičku penisu. Asi na pol minúty ho pevne zovrite. O jeho orgazme totiž tentoraz rozhodujete výhradne vy, nikto iný!

zdroj: prozeny.cz

Poznáte svoj sexuálny štýl? Možno budete prekvapení, ako veľmi ovplyvňuje váš vzťah

facebook

Vášeň alebo závislosť: Je sex každý deň normálny?