Nedostatky? Žiadne nevidím alebo ako muži vnímajú, keď vás vidia nahú

Vy vidíte celulitídu, ovisnuté prsia, krivý zub vpravo hore a príliš široké ramená. Vníma to tak aj váš partner alebo nový objekt? O čom páni premýšľajú, keď sa na vás pozerajú?

Muži sú z Marsu, ženy z Venuše – nazval kedysi svoju knihu americký vzťahový poradca John Gray. Toto známe a pravdivé tvrdenie dáva tušiť, že čo sa týka očakávania a vzájomného porozumenia medzi majiteľom penisu a majiteľkou pošvy, hovorí každý inou rečou. „Ja nerozumieť reči vášho kmeňa, madam!“

Začína to už pri flirtovaní a končí až v dlhodobom partnerstve. Nuž, dva rozdielne svety. Vezmite si napríklad vnímanie obrazu tela. Zatiaľ čo dámy bývajú sebakritické a myslia si, že páni na nich riešia každú striu, opak je pravdou. Spôsoby, ktorými muži ženy vnímajú, sú tri. A ani jeden z nich nie je taký prostoduchý, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

1. Muži vidia vaše prednosti, nie nedokonalosti

Keď sa na vás chlap pozerá, okamžite si na vašom tele všimne oblasti, ktoré vás robia zmyselnú a vzrušujúcu. Dlhé vlasy, prsia, boky, zadok… Je úplne jedno, čo je na vás najkrajšie, alebo koľko toho je. Muž to vidí. A pozor, všimnite si. O macatých stehnách, nad ktorými si zúfate každé leto, keď si máte obliecť krátku sukňu, nemá ani tušenie. Ani vaša pomarančová koža nikoho nezaujíma, rovnako ako strie. Všeobecné pravidlo teda znie: Je vylúčené, že by heterosexuálny muž bol úplne imúnny voči vašim krivkám. Ste žena, bohyňa a priťahujete ho už z obyčajnej podstaty veci!

2. Mužom sa páči to, čo vás odlišuje

Je pochopiteľné, že neznášate ten naštiepený zub, kvôli ktorému sa vám na strednej smiali. Alebo to abnormálne veľké materské znamienko pripomínajúce motýľa. Ale kdeže minuloročné snehy sú! Teraz je všetko inak. Muž (nie nevyzretý chlapec zo školy), vedomý si vašej originality, sa domnieva, že práve táto časť tela je očarujúca a robí z vás výnimočnú a jedinečnú bytosť, ktorá nie je nikomu a ničomu podobná. Jednoducho originál. Skutočne si ešte teraz robíte vrásky zo svojich úzkych pier? Nerobte to. Pokiaľ muža bozkávajú vrúcne a s láskou, sú pre neho tým najlepším, čo ho kedy stretlo.

3. Muži neznášajú, keď sa podceňujete

Keď sa neustále sťažujete na svoje vlastné telo, mužská túžba sa postupne vytráca. Ako môžete obdivovať a rozmaznávať niekoho, kto si sám seba neváži? To je proti prírode! Z tohto dôvodu nikdy zbytočne a chronicky neupozorňujte na svoje výrastky, anomálie a ďalšie „nechutnosti“, o ktorých si myslíte, že by sa vám bez nich žilo o dosť lepšie.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

Muž vzhliada k žene, ktorá pozná svoju hodnotu. Netúži počúvať, že ste „hnusná“, pretože máte jazvu cez celé brucho. Namiesto podceňovania pokojne odhaľte bruško. Oblečte si šaty bez ramienok, ak máte krásne paže, alebo noste krátke sukne a vsádzajte na svoje dlhé nohy. Dráždite tým, čo je na vás najkrajšie a ostatné neriešte. Veď muž vo vás miluje skutočnú ženu, so všetkými nedokonalosťami. Nie ste predsa vyretušovaná modelka z obálky časopisu ani vyumelkovaná a bezduchá panička, ktorú muži ovládajú cez tlačidlá. Oslavujte svoje ženstvo a užívajte si všetku mužskú pozornosť, ktorej sa vám dostáva!

zdroj: prozeny.cz

Flirtovanie nariadené! Ako udržiavať vo vzťahu stále ľahké elektrizujúce napätie

facebook

Flirtujte, ale správne. Po čom ženy túžia?