Má Váš on-line vzťah budúcnosť? Poznáte to podľa 5 znakov.

1. Nestratí sa na týždeň do tajomného medzipriestoru

Váš vzťah cez e-maily naberá na obrátkach, a potom rana z čistého neba – pán si neohlásene zmizne na 14 dní. Neviete, čo s ním je, kde je a čo robí. Zrazu nekomunikuje. Po dvoch týždňoch je znova na e-maile a robí akoby nič. To nie je najlepšie znamenie.

2. Chce sa stretnúť v rovnakom čase ako vy

Je to ako s vetou „milujem ťa“. Keď ju chcete povedať (alebo poviete) v rovnakom čase ako váš vyvolený, máte z polovice vyhrané. S „možno by sme sa mali stretnúť“ to funguje podobne.

3. Píšete si o maličkostiach

O tom, čo vám hovoril kolega pri obede alebo čo vtipné ste začuli ráno vo výťahu. Život sa neskladá zo samých dôležitých vecí. Pokiaľ zdieľate aj to nepodstatné, je váš vzťah na dobrej ceste.

4. Máte podobný počet priateľov

Tých, s ktorými by ste šli vždy a ochotne na pohárik, by ste spočítali na prstoch jednej ruky? Alebo si naopak mená všetkých svojich priateľov ani nemôžete zapamätať? Veľa to o vás povie. Pokiaľ ste na tom podobne, máte šancu, že si budete rozumieť.

5. ‚Mať vzťah‘ pre vás znamená to isté

Pre niekoho je víkendovou záležitosťou, pretože cez týždeň nemá na nič čas. Pre iného ‚mať vzťah‘ znamená vídať sa denne. Kto sa v tom s partnerom nezhodne, môže to rovno vzdať.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

zdroj: elle.cz

7 rozdielov medzi životným partnerom a jedným z mnohých

facebook

Tri typy partnerskej intimity, ktoré potrebuje každá žena