5 dôvodov, prečo sa chlapom páčia blondínky

Nežné stvorenia s hriešnym telom, tak si väčšina chlapov predstavuje blondínky.

Kým pre udržiavanie tepla u domáceho krbu si vyberajú skôr brunetky, ich oko neustále lákajú blondínky. Prečo sa im toľko páči?

1. Sú plodnejšie

Možno by ste netušili, že za prostým záujmom o blond hrivu sa ukrýva aj niečo viac. A tým je genetika a biológia, ktoré jednoducho neoklamete. Podľa vykonaných prieskumov totiž majú blondínky vyššiu hladinu ženského pohlavného hormónu, ktorým je estrogén. A sú tým pádom aj plodnejšie. Príťažlivé samica pre mužské oko.

Aj z evolučného pohľadu sú blondínky doslova poklad. Pravých blondínok je percentuálne oveľa menej ako brunetiek, a preto je ich genetická informácia proste a jednoducho cennejšia. Kto by nechcel blonďavého potomka s modrými očami?

2. Pôsobia nežne

Blondínky pôsobia veľmi nežne, čo v mužoch vzbudzuje prirodzenú túžbu ich chrániť a opatrovať. Blond hriva jednoducho priťahuje muža ako magnet a to v každom veku. Blondínky sú rovnaké ako brunety a dokážu tak mužom pekne priškripnúť tipec. Nežne pôsobí aj ich potomstvo, ktoré navyše predstavuje percentuálne oveľa krajšieho jedinca, než by ste si doprial s brunetkou či čiernovláskou. A keď sme pri tých nežnosťou – vedeli ste, že vyššia hladina hormónov u blondínok vedie k ich prirodzenejšej inklinácii k erotickým hrám?

3. Krása od nepamäti

Už počas doby starovekého Grécka boli blondínky považované za krásne. A táto nadpozemská krása bola tiež často priraďovaná bohyniam. Niet divu, že bohyňa lásky, Afrodita, bola vyobrazovaná s blond hrivou. Symbol lásky a nežnosti snáď ani čiernovlasý byť nemohol … A keď už sme pri tej kráse, tak nemôžeme opomenúť jednu zásadnú vec. Brunety a čiernovlásky majú oveľa vyššiu hladinu mužského hormónu, testosterónu, ktorý spôsobuje aj ich prirodzenú chlpatosť. Tým pádom sú pre mužov prirodzene menej atraktívne ako blondínky, ktoré majú ochlpenie po celom tele menej a svetlejšie farby, čím pôsobia príťažlivejšie.

4. Vedia si zo seba urobiť srandu

Viete, kto vymyslel vtipy o hlúpych blondínkach, ktoré sa tradujú naprieč krajinami? Áno, tušíte správne. Blondínky! Práve ony sa rady vydávajú za hlúpe, aby muža dostali presne tam, kam potrebujú. A keď im leží pri nohách, až potom sú spokojné. Blondínky sú teda tak šikovné, že sa dokážu tváriť ako hlúpe. Skvelá vlastnosť, nemyslíte? Pekné potvory!

5. Bojíme sa ich

Nechcete si to priznať? Nevadí. My to priznáme za vás. Blondínky nás priťahujú aj preto, že sa ich trochu bojíme. Pýtate sa, prečo by sme sa mali obávať ženy? Odpoveď je naporúdzi. Blond vlasy jednoducho evokujú slobodu. Nespútanosť. A sexuálny apetít. Mnoho mužov sa práve týchto troch atribútov u partnerky veľmi obávajú. Preto si radšej k oltáru vezmú brunetku, ktorá pôsobí a jedná oveľa odovzdanejšie

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

Blond vlasy boli odjakživa synonymom pre dračice, ktoré majú sklony ku slobodomyseľnosti, voľnosti či dobrodružstvu. Síce sa samozrejme jedná iba o predsudky, ale naša myseľ ich tak vníma. Na jednej strane nás to, čo predstavujú, priťahuje. A na druhej sa ich prílišnej nezávislosti na nás skutočne obávame.

zdroj: prochlapy.cz/

Prečo predstierame orgazmus a muži nechcú poznať pravdu?

facebook

Prečo muži zostávajú vo vzťahu, ktorý ich nebaví?