Najviac sexy profesie, ktorým muži nedokážu odolať.

Nemusíte byť najkrajšia žena v miestnosti a z úst môžete pokojne vypúšťať iba šepot. Keď ale muži začujú, akej práci sa venujete, ich ucho zbystrí ako radar, zrenice sa roztiahnu záujmom – a sú vaši. Existujú totiž zamestnania, ktoré vám okamžite dodajú poriadnu dávku sexappealu. Ktorých päť ženských povolaní na mužov funguje ako silný magnet?

Doména mužov? Nielen to…

Čistou esenciou ženskosti a sexappealu je v mužskej mysli bezpochyby letuška. Vždy perfektne upravená, s distingovaným správaním – a čo je v mužskej optike nemenej dôležité – vždy ochotná bez rečí poskytnúť ten najlepší možný servis. K tomu musíme pripočítať aj znalosť jazykov a inteligenciu dosahujúcu potrebnú úroveň, avšak zase nie takú, aby ich obťažovala alebo dokonca zatieňovala. A čo je bezpochyby tá najväčšia vábnička spojená s vašou pracovnou kariérou? Predsa možnosť vstúpiť vďaka vám do High clubu. Stavte sa, že skôr alebo neskôr od každého muža budete počuť vetu „a mohol by som niekedy letieť s vami“?

Letuška alebo pilotka?

Na podobnej úrovni ako letuška stojí na rebríčku príťažlivosti ženských povolaní pilotka. Tu mužské predstavy o sexy stewardke roznášajúcej na ihličkových podpätkoch poháre s bublinkami vytesňuje rozhodná a samostatná žena, ktorá vie sadnúť do kokpitu a vzniesť sa s nimi do neba. Ako pilotka budete priťahovať mužov, ktorí sa radi nechajú riadiť a ovládať tak, ako váš pracovný stroj. Budú sa k vám pozerať a chváliť sa s vami všade, kde to bude možné. Pretože okrem toho, že si vaše zamestnanie skutočne zaslúži obdiv, je medzi ženami stále ešte ojedinelé. Budete teda jeho závideniahodným klenotom.

Boh stvoril muža, ženu a….

…zdravotnú sestričku. Tá je podľa skupiny Elán snom všetkých klamárov. My sa ale domnievame, že je snom mužov všetkých. V ich mysli je anjelom zoslaným z neba, ktorý konečne nebude zľahčovať ich smrteľné prechladnutie a bude sa o nich v týchto ťažkých životných chvíľach obetavo starať. Rovnako tak bude mať pochopenie pre ich bolesti spôsobené víkendovým futbalom s kamarátmi. Nie nadarmo je kostým zdravotnej sestričky v požičovniach kostýmov tým najžiadanejším a následne najvyužívanejším na okorenenie dlhoročných vädnúcich vzťahov.

Príťažlivá aj bez uniformy

Masérka je jediná z tejto pätice fascinujúcich povolaní, ktorá nenosí pre mužov toľko príťažlivú uniformu. Odpustí vám to ale pri predstave vašich šikovných rúk a toho, čo všetko s nimi dokážete. Príjemné prítmie, relaxačná hudba, exotické vône masážnych olejov a vaše ruky nežne, ale pevne kĺzajúce po jeho chrbte. Vidina toho, že by takú ženu mohol mať doma a kedykoľvek sa vystaviť jej príjemným a zároveň uľavujúcim dotykom, je pre mužov veľmi lákavá. Nedivte sa, až sa na prvé rande objedná k vám do salónu.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Dokonalá kombinácia

Hoci je povolanie hasičov skôr doménou mužov, o to exotickejšie im znie ženský variant. Navyše do hry v mužskej predstavivosti opäť vstupuje obľúbená uniforma. Aj keď nie je toľko zvodná ako pri predchádzajúcich zamestnaniach, pre mužov je napriek tomu neskutočne lákavá. Majú totiž bujnú fantáziu a veľmi radi si predstavujú, čo sa pod tou robustnou „šupkou“ vlastne skrýva. V spojení s úctou k tomu, čo vo svojej práci všetko dokážete zachrániť a ako veľmi dokážete druhým pomôcť, je to pre mužskú túžbu dokonalá kombinácia.

zdroj: elle.cz

7 vecí, ktoré umožňujú byť žene príťažlivou

facebook

Bezdetné ženy sú vnímané ako nenormálne.