Rozdiel medzi mužom a ženou

Jej denník:

„Dnes večer sa môj manžel správal naozaj podivne. Dohodli sme si večeru v našej obľúbenej reštaurácii. Celý deň som chodila s kamarátkami po obchodoch a na schôdzku som prišla o niečo neskôr. Myslela som, že ho to nahnevalo a preto že sa tak správa. Hovor viazol a ja som navrhla, nech sa presunieme niekam, kde je viac ticho, aby sme mohli spolu hovoriť. Súhlasil, ale k ničomu to nebolo. Jednoducho nehovoril. Pýtala som sa ho, čo sa stalo, ale on tvrdil, že nič. Pýtala som sa, či sa snáď hnevá kvôli mne, ale on povedal, že sa vôbec nehnevá, že som naozaj nič nezavinila a že nie je prečo sa vzrušovať.

Po ceste domov som mu povedala, že ho milujem. Usmial sa a ďalej dával pozor na cestu. Nedokážem si jeho správanie vysvetliť, nechápem, prečo mi nepovedal, že ma tiež miluje. Keď sme dorazili domov, cítila som, že som ho úplne stratila, že so mnou nechce mať nič spoločné. Jednoducho len pokojne sedel na gauči a díval sa na televíziu. Stále sa zdal duchom neprítomný a vzdialený. Nakoniec som do toho ticha povedala, že idem spať.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

Asi za štvrť hodiny prišiel do spálne. Cítila som, že ho niečo znepokojuje a že je myšlienkami bohvie kde. Potom zaspal a ja som pol noci preplakala. Neviem, čo mám robiť. Viem, že je v myšlienkach niekde inde. Môj život sa rúca…“

Jeho denník:

„Motorka stále nenaskakuje a ja nemôžem prísť na to, prečo.“

zdroj: adaline.cz

Týmto ženám nikto neodolá! Dôležitú úlohu zohráva sebavedomie, humor aj vrelé slovo

facebook

Čo ženy taja o sexe a muži by to chceli a niekedy aj mali vedieť