Aký deň v mesiaci ste sa narodili? Toto číslo o vás mnohé prezradí

Numerológia je veľmi zaujímavá veda, ktorá skúma význam čísel v našom živote. Okrem toho, že na nás pôsobia mesiac, v ktorom sme sa narodili, veľkú váhu má aj presný deň. Čo teda o človeku môže vypovedať jedna jediná číslica?

Tí, ktorí sa narodili prvého, majú ozajstné šťastie. Ich život bude plný úspechov a dobre si povedú vo vedúcich pozíciách. Jednička vám do vienka dala energiu, sebavedomie a vodcovské schopnosti.

Ak ste sa narodili druhého, znamená to, že ste veľmi empatický človek, ktorý je tiež priateľský a spoločenský. Nerád však vyjadrujete svoje pocity, ale ak niekoho milujete, dávate mu to najavo každý deň.

V trojkách stále drieme to malé dieťa. Nechcú sa vzdať svojich detských rokov a sršia energiou a vitalitou. Majú dar výrečnosti a skvelú komunikáciu – ako hovorenú, tak i písanou formou.

Ak ste sa narodili štvrtého, máte istotu, že ste dobrý manažér a vodca. Vašou silnou vlastnosťou je zodpovednosť a na úkor svojho úspechu máte tendenciu odkladať svoje pocity na druhú koľaj.

Päťky sú nestále, milujú dobrodružstvo a nové veci. Z duše neznáša nudu a preto si vytvára vlastné výzvy. Ich život sa odohráva v rýchlom tempe, čo môže pôsobiť nezodpovedne a zbrklo.

Šiesteho vo vašom dátume narodenia značí úprimnosť, otvorenosť a lásku. Ste tiež veľmi empatická osoba, ktorá miluje svojich priateľov, rodinu a za každej situácie sa im snažíte pomôcť a pochopiť ich.

Ak je vaším dňom narodenia sedmička, ste tak trochu tvrdohlavá a sústredená na seba osôbka, ktorá má rada svoj pokoj. Máte rozvinutú intuíciu ako málokto, preto by ste sa svojím vnútorným hlasom mali občas nechať ovládnuť.

Osmička rovná sa financie. Tí, ktorí sa narodili v tomto magickom čísle, si môžu byť istí, že ich peniaze budú sprevádzať na každom kroku. Vedia totiž s peniazmi nakladať a ovládať ich, čo je do života obrovská výhoda.

Deviatka v dátume narodenia je symbolom ľudskosti. Všetko, čo robíte, robíte pre blaho druhých a najlepšie sa vám vedie pri práci v tíme. Viete byť nadmieru tolerantný, avšak týchto vlastností druhí často využívajú.

Desiatka je v tomto smere veľmi podobná jednotke. Vynikáte výbornými vodcovskými a organizačnými vlastnosťami. Potrpíte si na detaily, čo na vás vaši podriadení doslova neznášajú a chcete, aby všetko bolo urobené najlepšie, ako len môže byť.

Ľudia narodení jedenásteho sú skvelými členmi tímu. Práca v skupinách vás baví a máte tak lepšie výsledky, než keď prácu vykonávate sami. Vďaka svojmu osobnému čaru dokážete ostatných veľmi ľahko prehovoriť. Máte kreatívne myslenie, ktoré sa len tak nevidí.

Dvanástky dokážu životné problémy znášať lepšie ako ktokoľvek iný. Dokážete za každej situácie vyjadriť svoje pocity a vyjadrovanie vám nerobí najmenší problém. Uvažujete skôr logicky a môžete pôsobiť roztekane.

Hoci je trinástka považovaná za nešťastné číslo, jej nositelia sú úprimní a pracovití ľudia, ktorí túžia po dokonalosti. To však môže byť niekedy až otravné a obťažujúce. Zároveň to je tiež príčina väčšiny pracovných hádok.

Štrnástka opisuje nápaditého človeka s organizačnými schopnosťami. Milujete systematickosť, plánovanie a načasovanie. Ste neradi, keď vás niečo nepríjemne zaskočí a vy na danú situáciu nie ste vopred pripravení.

Ak ste sa narodili pätnásteho, ste zodpovední ľudia, na ktorých je za všetkých okolností spoľahnutie. Vo svojom živote máte radi harmóniu a vyrovnanosť, preto sa snažíte o svoj život a životy svojich blízkych starať.

Šestnástka na svojho nositeľa môže pôsobiť osamelým dojmom. Tento človek má rád svoje súkromie a svoj vlastný pokoj. Práca v tímoch pre neho nie je tým pravým a tým, že je to emocionálna osoba, vyjadrovať svoje city a názory nejako verejne nie je jeho šálka kávy.

Sedemnástka značí šťastie a peniaze. Tí, ktorí sa narodili v tento deň, majú schopnosť zarobiť veľké peniaze. Sú totiž cieľavedomí, len tak sa niečoho nezľaknú a veľké výzvy zvládajú ľavou zadnou.

Osemnástky sú ako rodení pre prácu v tíme. Aj napriek svojej kolegiálnosti si vedia presadiť svoje názory a nepočúvať na slovo. Aj keď totiž pracujú v tíme, stále majú vlastnú cestu, z ktorej sa nenechajú zviesť.

Číslo devätnásť chce byť nezávislé, lenže život mu hádže neustále polená pod nohy, čo môže byť pre nositeľa tohto čísla mnohokrát vyčerpávajúce a únavné. Z tohto dôvodu niekedy nehrajú podľa pravidiel a snažia si svoju životnú situáciu uľahčiť skratkou.

Dvadsiatka je krásne číslo, ktoré symbolizuje náklonnosť a lojálnosť. Viete byť ale aj náladoví a často reagujete na základe emócií ako rozumu. To však môže spôsobovať aj nepríjemné depresie a pocit smútku.

Dvadsať jednička je symbolom solidarity, komunikatívnosti a obozretnosti. Všetko do čoho sa pustíte, zvládate na výbornú, musí vás to však vnútorne napĺňať. Nemáte problém vyjadrovať svoje emócie a snažíte sa porozumieť aj ostatným.

Dve dvojky vo dne narodenia značia tvrdohlavosť, avšak postupom času sa s ňou naučíte pracovať. Svoju prácu odvádzate kvalitne, len ju niekedy nedotiahnete do úplného konca, čo je veľká škoda.

Ľudia narodení dvadsiateho tretieho milujú cestovanie, dobrodružstvo a poznávanie nových kultúr. Hoci vaša práca s týmto koníčkom príliš nesúvisí, vy si vždy radi urobíte čas na menší výlet.

Ak je dvadsaťštyri vaším číslom, môžete si byť istý, že ste v kolektíve veľmi obľúbený. Ste priateľská osoba, ktorá si však neznámych ľudí púšťa k telu až príliš rýchlo, čo môže byť niekedy problém.

Ľudia, ktorí majú vo svojom dátume narodenia dvadsať päťku, sa zaujímajú predovšetkým o technické, vedecké a prírodovedné odbory. Pri rozhodovaní uprednostňujú logiku než emócie a niekedy majú až tendenciu sa iných ľudí strániť.

Dvadsať šesť, číslo, ktorého nositelia sú doslova továrňou na peniaze. Vďaka svojej ambicióznej povahe dosahujú vysoké ciele a bývajú z nich úspešní manažéri a konatelia.

Dvadsať sedmička patrí ľuďom, ktorí sú dobráci od kosti. Pre seba i svojich blízkych chcú len to dobré a neznáša nespravodlivosť a krivdu. Klamára sa im podarí odhaliť už v prvých sekundách rozhovore.

Ak je vaším dňom narodenia dvadsať osmička, ste typický vodca, ktorý však má občas problém načúvať aj iným a za každú cenu si chcete presadiť svoj názor. Keby to však bolo naopak, naučili by ste sa niečo nové a stali by ste sa aj obľúbenejším.

Dvadsať deviatku majú umelecky založení ľudia. Svet podnikania im absolútne nič nehovorí, radšej sú tými, ktorí niečo tvoria a papierovanie prenechávajú iným. Ak je to takto, je to skvelý súlad dvoch osôb s rovnakým zámerom.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

Číslo tridsať je v niektorých mesiacoch posledný deň. Toto číslo o vás vypovedá, že vo svojom živote aj v tom profesionálnom potrebujete vyjadrovať svoje názory. Radi debatujete a vyjednávate, avšak niekedy je dobré pritiahnuť uzdu a nechať prehovoriť iných.

Ľudia s číslom tridsať jedna sú originálom. Vo všetkom čo robia a akým spôsobom to robia, sú jedineční. Občas ale vedia zakotviť na jednom mieste a nepohnúť sa ďalej. Tým však plytvajú len energiou, ktorú by mohli využiť niekde inde.

zdroj: jenzeny.cz /

Keď nedostatok lásky nahradíte prejedaním

facebook

Keď partner odmieta riešiť problémy vo vzťahu