Firma chce z mäsožravca urobiť vegána. Za tri mesiace bez mäsa mu venuje 50 tisíc libier.

Dokonale prepečený steak, šťavnatý burger alebo chrumkavá slanina. Milovníci mäsa by sa takých pochúťok len tak nevzdali. Britská služba s bezmäsitým jedlom Vibrant vegan avšak teraz prišla so zaujímavou výzvou. Jedného mäsožravca, ktorý sa svojich obľúbených pochúťok na tri mesiace zriekne, hodlá obdarovať  50 tisícmi libier.

Lákavou peňažné odmenou chce firma Vibrant vegan potešiť „najväčšieho britského mäsožravca“. Cieľom výzvy je presvedčiť zarytého priaznivca mäsa, že vegánske jedlo obsahujúce rastlinné alternatívy živočíšnych produktov môže byť rovnako chutné ako ktorékoľvek iné.

Odvážlivci, ktorým spomínaný obnos stojí za trochu sebazaprenia, sa môžu do 25. januára zaregistrovať na webe spoločnosti. Tá následne z uchádzačov vyberie jedného, ​​ktorý bude mať za úlohu vydržať tri mesiace na vegánskej strave. K tomu bude musieť na sociálnych sieťach pravidelne pridávať príspevky o tom, ako sa cíti a či mu chutí.

Účastník experimentu bude mať po ruke profesionálneho výživového poradcu, ktorý mu bude pomáhať v zostavovaní jedálnička. A pretože príprava vegánskych jedál môže byť pre mäsožravca nezvyk, asistovať bude tiež šéfkuchár, ktorý ho naučí s rastlinnými alternatívami variť. Informoval o tom web Unilad.

Ak sa „pokusnému králikovi“ podarí výzvu doviesť do zdarného konca a nezbaštiť tajne ani plátok slaniny alebo nôžičku párku, dostane od iniciátorov na výber. Prvý variantom je už spomínané finančné ohodnotenie vo výške 50 tisíc libier. Okrem toho sa ale účastník experimentu môže skúsiť prekonať až do konca roka 2021.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

Ak sa do toho pustí a ďalej bude na sociálnych sieťach zdieľať hodnotenia veganského jedla, aby k nemu prilákal ďalších ľudí, ktorí doteraz na mäso nedali dopustiť, čaká ho okrem sľúbeného obnosu ešte ďalšia odmena. V takom prípade totiž od Vibrant vegan dostane celoživotnú poukážku na dodávku bezmäsitých jedál v hodnote 100 tisíc libier.

Zdroj: aktualne.cz/

Čo ženy vo vzťahoch potrebujú

facebook

Ako na vás ostatní spoznajú, že ste mali sex?