Aké ženy muži milujú?

Okolo 60% mužov si myslí, že priateľstvo je vo vzťahu to najdôležitejšie. Pozrime sa na to bližšie. Čo presne to znamená a aký typ ženy muži skutočne chcú? Odhalíme vám 4 veci, ktoré si muž na ženách nadovšetko cenia.

1. Žena, ktorá sa zaujíma o viac než len o neho

Je samozrejme príjemné, keď vám niekto venuje pozornosť a skladá vám komplimenty. Je ale veľký rozdiel medzi príjemným flirtom a príťažlivosťou, ktorá môže trvať celý život. Mnoho mužov tvrdí, že majú radi ženy, ktoré sú zamestnané aj inými vecami ako len ich vzťahom, ich prácou, športom alebo niečím iným. Prečo?
Vášeň, z ktorou sa púšťa do iných činností ukazuje jej vnútorné kvality, ambície a schopnosť prežiť. Kvality ženy, s ktorou by ste chceli stráviť niekoľko desiatok rokov nášho života.

2. Žena, ktorá nič nenamieta voči hodinám, ktoré trávime s našimi priateľmi

Každá dvojica si stanovuje koľko času trávia spoločne a koľko osve. To je priestor, kde sa jeden z partnerov môže rozhodnúť tráviť nejaký svoj čas s priateľmi, ktorých počas obdobia šialenej lásky zanedbával.
Muži milujú, vážia si a prejavujú vďačnosť ženám, ktoré rešpektujú ich potrebu „mužských jázd” a podporujú ich v tom.
Bez akýchkoľvek postranných úmyslov- rovnako ako sa ženy tešia zo spoločnosti ich priateliek. Až 64% je šťastných ak majú čas pre seba v čase keď ich manželka alebo priateľka má iné plány.

3. Žena s osobnosťou

Vzhľad je väčšinou to prvé, čo muža na žene upúta. Prejdenie zo spálne do kúpeľne po prvej spoločnej noci je pravdepodobne pastvou pre oči…Ale to čo muža k žene priťahuje aj deň po dni je jej osobnosť.
Čo sa pod tým myslí? Jej postoj voči životu, sebadôvera, charizma a šarm, ktorý môže byť aj trochu odvážny, ale pritom stále “chutný”. Muž chce byť so ženou, ktorá pre neho predstavuje výzvu, ktorá ho posúva za jeho možnosti a z času na čas vyvinie iniciatívu pri spoločných aktivitách.
Pozor však na tenkú hranicu medzi takýmto správaním a agresiou, ktorá mužov odpudzuje. Napriek tomu, že žena s osobnosťou môže byť osudovo príťažlivá, muž sa vzdá ženy, ktorá:
* To využíva, aby s mužmi flirtovala
* Určuje smer, ktorým sa ich vzťah má vyvíjať
* Robí scény na verejnosti
V takom prípade jej ukáže rovno dvere.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

4. Žena s dobrým vkusom

Ceníme si, keď nám žena dá nejaké rady ohľadom obliekania spôsobom, akým si nemusíme pripadať ako úplní hlupáci. Každý vzťah je o dávaní a prijímaní, muž bude určite milovať ženu, ktorá:
* Mu povie, že tá kravata je tak trochu nevhodná,
* Poradí mu pri výbere najvhodnejšieho saka a košele, keď ide na pracovný pohovor;
* Pomôže mu rozhodnúť sa, čo si obliecť- bez toho aby bola otravná či príliš kritická.
Ženy, ktoré pomáhajú mužom riadiť bez toho, aby sa agresívne snažili chopiť kormidla, sú najcennejšími spoluvodičkami.

Ako si udržať zdravý vzťah s milovaným človekom?

facebook

15 aplikácií, ktoré nemajú v telefónoch vašich detí čo robiť