Španielska mníška šokovala cirkev priznaním, že je tehotná. Tvrdí, že do nej vstúpil Duch Svätý.

29-ročná mníška z kláštora v španielskom Valladolide spôsobila veľký rozruch, keď verejne vyhlásila, že je v treťom mesiaci tehotenstva. Stojí si za tým, že pohlavný styk so žiadnym mužom nemala. Dieťa sa podľa jej slov v lone zrodilo vôľou samotného Ducha Svätého.

„Nechcem nikoho svojím konaním rozzúriť ani uraziť. Ale neexistuje iná možnosť, než že do mňa vstúpil Duch Svätý, pretože som v živote sex so žiadnym mužom neprevádzkovala. Duch Svätý ma navštívil v snoch, kde ma aj oplodnil. V žiadnom prípade ale netvrdím, že som ďalšie Panna Mária, to by bolo rúhanie!“ Stála si za svojím mladá mníška počas rozhovoru pre portál thereisnews.com.

Vo Vatikáne, srdci samotnej Cirkvi, sú voči týmto výrokom skôr skeptickí. V súčasnosti prebieha vyšetrovanie, ktoré by malo určiť, či sa naozaj jedná o zázrak, alebo sa iba nerozvážna hriešnica snaži vyhnúť tvrdému trestu za svoje konanie. Hlavným podozrivým celého prípadu je momentálne pekár, ktorý každé ráno do kláštora dováža chlieb a s mníškou tak prichádzal často do kontaktu. Práve on je s najväčšou pravdepodobnosťou tým „Duchom Svätým“. Ak by sa ale ukázalo, že za celým incidentom stojí tamojší kňaz, potýkala by sa cirkev s problémom oveľa väčších rozmerov. V tejto chvíli je však na stole stále možnosť, že žena hovorí pravdu a nás za pár mesiacov čaká ďalší príchod Spasiteľa.

zdroj: muzivcesku.cz/

6 cvikov, s ktorými zlepšíte svoj sexuálny život.

facebook

Skoré ranné vstávanie je balzamom pre zdravie