Najčastejšie chyby, ktoré ženy robia v zamilovanosti a časom toho ľutujú

V období zamilovanosti sú ženy ochotné pre svojich partnerov urobiť čokoľvek, len aby im urobili radosť a získali si ich navždy. Pokiaľ ide len o maličkosti, tak na tom samozrejme nie je nič zlé. Bohužiaľ niektoré ženy zájdu ďalej – niekedy zo slepej oddanosti urobia veci, ktoré po čase strácajú na kráse a často sa premenia v trápenie.

Pozrite sa na najčastejšie chyby, ktoré ženy v zamilovanosti robia a v budúcnosti ich ľutujú.

1. Tetovanie

Na tetovanie ako takom nie je samozrejme nič zlé. Avšak nechať si na svoje telo vytetovať meno partnera alebo čokoľvek vyjadrujúce bezhraničnú lásku k nemu, sa môže v budúcnosti premeniť vo veľký problém.

Je dôležité mať stále na pamäti, že tetovanie síce možno odstrániť, ale je to oveľa zložitejší proces ako samotné tetovanie, a tiež cenovo náročnejšie.

2. Platenie účtov

Žijeme v dobe, keď sa slovo emancipácia skloňuje veľmi často. Je úplne bežné, že sa partneri striedajú v platení účtov tak v reštaurácii, tak za domácnosť. Avšak malo by ísť vždy o skutočné striedanie a nie že žena akékoľvek nákupy či platby v reštaurácii nechá na sebe.

Partnerovi sa tým jednak nezavďačíme, navyše ho učíte nezdravým návykom, kedy aj v budúcnosti bude muž vnímať ako samozrejmosť, že ten, kto vždy vyťahuje pri platení peňaženku, ste vy.

3. Sexuálne praktiky

Sex by mal byť jeden z najkrajších atribútov lásky. Užívať si ho teda musia od začiatku obaja a nikto sa do ničoho nesmie nútiť.

Vyskúšať niečo nové síce môže okoreniť vzťah, ale to neznamená, že ženy budú zo strachu, aby ich partner neopustil, súhlasiť s niečím, čo im nebude príjemné.

4. Výmena priateľov

Často sa stáva, že ženy sa mužom prispôsobí, aj čo sa týka priateľov. Jednak prestanú mať na svoje doterajších priateľov čas, potom sa navyše podriadia partnerovi natoľko, že začnú preferovať jeho priateľov. Oba varianty sú samozrejme zle.

Každý z partnerov by si mal uchovať niečo zo svojho „bežného“ života aj vo vzťahu, neupierajúc všetko len smerom k partnerovi.

5. Výmena koníčkov

Každý človek má iné záľuby. Niekto rád rybárči, iný jazdí na bicykli, niekto miluje box atď. Nie je ale zásada, aby partnerka automaticky mala v obľube všetko, čo robí jej partner. Vždy je fajn si ponechať aj v tomto smere niečo svoje.

Samozrejme môžete mať veľa aktivít spoločných, ale to neznamená, že úplne všetky, zvlášť keď vás daná aktivita vôbec nebaví a robíte ju len kvôli svojmu mužovi.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
6. Výmena šatníka

Ženy v túžbe zapáčiť sa partnerovi za každú cenu pristupujú často k zmene štýlu obliekania. Samozrejme niekedy to môže byť na prospech, však komplexné zmena štýlu obliekania je nezmysel. Každá žena by mala zostať predovšetkým svoja.

7. Zbavenie sa domáceho maznáčika

Občas sa stane, že v čase chodenia partnerovi nikdy nevadí, že žena vlastní domáceho maznáčika, po nasťahovaní ale zrazu vadiť začne. Je jedno, či ide o psa, mačku, papagája alebo čokoľvek iné, nikdy by nemala prísť na rad variant „buď zviera, alebo ja“.

zdoj: novinky.cz

Ako žiarlivosť ničí vzťahy a ako ju skrotiť

facebook

22 diétnych potravín, ktoré v období pandémie najúčinnejšie posilnia vašu imunitu