5 krokov, ako získať jeho matku.

Nie je vôbec ľahké urobiť na novú svokru dojem, ale nemožné to tiež nie je. Preto vám prinášame päticu rád, ako na matku svojho partnera zapôsobiť.

Bohužiaľ je pravda, že šancu urobiť prvý dojem máte len jeden krát. Čo pri prvom zoznámení pokazíte, to potom budete musieť len ťažko naprávať. Podľa psychológov ľudia zhodnotia nový náprotivok v priebehu dvoch až štyroch minút. Inak povedané – Jeho matka si z 55% bude všímať toho, ako vyzeráte, 38% dojmu tvorí úvodný stisk ruky, hĺbka hlasu a intonácie. „Iba“ 7% obsah vašej komunikácie.

Pri prvom zoznámení doneste svojej drahej budúcej svokre kvetinu. Nie však do vázy, ale v kvetináči. Ak sa totiž rovno neprelomia ľady, aspoň zaregistruje, že ste slušne vychovaná. Pokojne sa môžete aj priateľa opýtať, čo jeho matka má rada a potom jej darček priniesť so slovami: „Chcela som vás potešiť, tak som sa zaujímala, čo by vám tak urobilo radosť …“.

Aj keď sedem percent, ktoré pripadajú na obsah reči nie je práve veľa, v prípade svokry je potrebné si dávať pozor. Predsa je to len žena a tej nikdy nič neunikne. Preto vám nesmú cez pusu prekĺznuť hrubé slová. Starostlivo zcenzurujte vaše historky zo svojho života pred zoznámením s jej synom.

Aj keď váš priateľ už pomaly zaspáva na gauči, pretože jeho matka akurát vytiahla štvrtý album z jeho detstva, a zbierku jeho mliečnych zubov, vydržte. Jednak sa záujem naozaj cení a potom máte tiež neopakovateľnú príležitosť niečo sa dozvedieť.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

Jeho matka má najväčší strach z toho, že ju teraz bude jej chlapček navštevovať ďaleko menej, čo je logické. Dajte ale najavo, že je tento strach zbytočný. Nebráňte mu v návštevách svojich rodičov, predsa sa ich nemusíte zúčastniť zakaždým.

zdroj: forgirls.cz/

Zuby ako odraz životného štýlu

facebook

Psychologické príčiny prejedania