Pracie pásiky GreenSun

Čo sú vlastne pracie pásiky GreenSun?

Jednoducho povedané, je to nový spôsob používania pracieho prostriedku! Sú to rastlinné, koncentrované a dehydrované saponáty, ktoré sa rýchlo rozpúšťajú vo vode, horúcej alebo studenej. Najlepšie zo všetkého je, že sú tiež šetrné k životnému prostrediu, ľahko sa používajú a sú riešením šetriacim čas, vďaka ktorému je bielizeň lepšia. A v rámci prania eliminujete používanie plastov a bežne sa vyskytujúcich agresívnych chemikálií používaných v tradičných pracích prostriedkoch.

Pracie pásiky GreenSun predstavujú revolúciu v spôsobe prania bielizne prostredníctvom našich inovácii založených na rastlinnej báze pracích prostriedkov. Je to bezodpadová a ekologická alternatíva k tradičným tekutým a práškovým čistiacim prostriedkom na trhu. Urobte krok smerom k zelenšej stránke života. Vyrobené vo Švédsku.

NÁVOD NA POUŽITIE:

Krok 1: Vložte bielizeň do práčky
Krok 2: Pridajte pracie pásiky GreenSun na bielizeň
Krok 3: Zapnite práčku

Ručné umývanie

Krok 1: Naplňte vedro vodou
Krok 2: Pridajte pracie pásiky do vedra a miešajte, kým sa nerozpustia
Krok 3: Oblečenie vyperte v rukách ako obvykle

Pracie pásiky  na pranie sú vyvinuté na rastlinnej báze a neobsahujú žiadne toxické zložky, vďaka čomu je náš výrobok bezpečný pre novorodencov a deti s citlivou pokožkou.

Už žiadne plasty na jedno použitie. Produkty na pranie sú dodávané v kompostovateľných obaloch. Vďaka 100% biologickej odbúrateľnosti je naše riešenie lepšie pre životné prostredie!

Originál GreenSun má unikátne zloženie rastlinných zložiek, ktoré dosahujú rovnakú čistiacu silu ako tradičné pracie produkty na trhu.

Ako často je potrebné prať oblečenie

Prečo je dôležité nové oblečenie pred nosením vyprať

Prihlásenie k odberu noviniek

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.

Pri pokuse o odoslanie žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste to znova.