Pilsner Urquell pozýva na pivo na svoj účet

Plzeňský pivovar chce štamgastom poďakovať za podporu. Po prvom pivu Pilsner Urquell objednanom v reštaurácii dostanú ďalšie zadarmo.

Od 25. mája sa naplno obnovuje prevádzka krčiem a reštaurácií. Ich znovuotvorenie podporí plzenský pivovar doteraz najväčšou akciou vo svojich dejinách, ktorá dostala názov  „Prvé pivo je na nás“. Každý zákazník, ktorý si objedná pivo v ktorejkoľvek krčme, kde majú Pilsner Urquell, dostane ďalšie pivo na účet pivovaru. Akciou chce značka poďakovať štamgastom za ich vernosť a podporiť krčmy v ich reštartu. Plzeňský pivovar chce týmto spôsobom načapovať svojim zákazníkom celkom milión pív, a to ako v Česku, tak aj na Slovensku.

„Krčmy sa od 25. mája opäť naplnia čulým ruchom a cinkaním pollitrákov. Rozhodli sme sa tento okamih osláviť najväčšou akciou v dejinách pivovaru a pozvať na jedno čapované všetkých našich verných štamgastov, „vysvetľuje marketing manager Pilsner Urquell Eva Andrejčáková a dodáva: „Chceme im takto poďakovať za zodpovedné správanie v čase krízy a zároveň vyslať výzvu k návratu do normálneho života, do ktorého patrí aj posedenie s priateľmi v obľúbenej krčme či reštaurácii. „

Aktivitu „Prvé pivo je na nás“ môže reštaurácia usporiadať kedykoľvek v termíne od 25.mája do 7. júna podľa toho, kedy majú v pláne otvoriť a kedy budú na akciu pripravení. Akcia je obmedzená na jedno pivo na osobu a platí do vypitia poskytnutého množstva v danej prevádzkarni.

Akciu podporí tiež dvojfázová kampaň „Kde sa pivo čapuje, svet sa zase točí“, ktorá bude k videniu v televízii, tlači a na internete. V pondelok 25. mája sa objaví aj na titulných stránkach významných slovenských denníkov.

„Vytvorili sme najväčšie pozvanie na pivo, aby sme poďakovali Čechom a Slovákom a zároveň podporili pozitívnu náladu. Naše národy boli v mnohom vzorom pre ostatné krajiny. Keď bolo treba, tak sme dokázali svoj svet zastaviť, „vysvetľuje hlavnú myšlienku kampane Petra Jankovičová z agentúry Triad Advertising, ktorá je pod kreativitou kampane podpísaná.

zdroj: mediaguru.cz/

Mužské pravidlá

facebook

Pozitívny vplyv sexu na ľudské zdravie