Patríte k sebe?

Vzájomný horoskop medzi znameniami. Ako nájsť toho správneho partnera na celý život?

Vzťahy medzi Lev a Váhy začínajú vždy sľubne. Žena narodená v znamení Váhy dokáže hovoriť komplimenty s takým umením, že môžete skoro počuť sladké tóny harfy v pozadí. Samozrejme, že dokáže byť dominantná a rozkazovačná, ale takisto to robí s takým šarmom, že jej to mnoho mužov toleruje. Muž znamenia Lev si však nenechá rozkazovať alebo od nikoho hovoriť čo má robiť. On sám najlepšie vie, čo je vhodné a čo nie. Dokonca ani od krásnej , milej, jemnej ženy akou žena Váhy bezpochyby je. Dá jej najavo, kto je tu pán s láskou ale rázne. Žena Váhy bude predstierať, že pochopila ako to vo vzťahu bude, kto bude mať posledné slovo, ale vnútri bude aspoň polovicu času presvedčená, že je to ona, kto tu velí.

Partnerská zhoda medzi Lev a Váhy je napriek tomu výborná. Hlavne keď ide o intímnosti. Obidve znamenia sú vášnivé a milujúce a preto sú to vynikajúci milenci. V posteli si rozumejú dokonale. Ich vládnuce planéty Slnko a Venuša majú za následok ich nekonečnú kozmickú kompatibilitu. Žena znamenia Váhy býva zvyčajne krásna, šarmantná a veľmi slušná. Presne takú ženu Lev potrebuje. Musí byť na ňu pyšný, lebo sa s ňou chce chváliť v spoločnosti. Muž znamenia Lev je srdečný, veľkorysý a benevolentný. Obidvaja Lev aj Váhy vedia veľmi dobre vyjadriť svoje sympatie a city. Kompatibilita Váhy Lev je dobrá aj čo sa týka peňazí. Obaja sa dívajú na peniaze v podstate rovnako. Zabezpečia si s nimi čo sa im páči alebo s čím si spohodlnia svoj život. Žena Váhy aj muž Lev majú potrebu presadiť sa v pracovnom živote. Táto žena si nedokáže predstaviť, že by zostala doma s deťmi po zvyšok svojho života. Musí mať uplatnenie aj inde ako len pri sporáku. Muž Lev to na nej obdivuje. Dokáže oceniť ženu, ktorá má kariéru a ešte sa stihne postarať aj o chod domácnosti a deti. Tento muž sa má stále od nej čo učiť. Najlepšie na tom je, že on sám ani len netuší kedy sa vlastne vzdeláva alebo v čom.

Muži Levi bývajú väčšinou verní keď sa rozhodnú usadiť alebo dokonca oženiť. Manželstvo a rodina je dačo čo potrebujú. Musia mať niekoho (deti, manželku) a niečo (dom, záhradu, auto) o čo sa môžu starať a chrániť. Ženy Váhy sa vrhajú do manželstva niekedy až neuvážene, s tým nesprávnym partnerom. Ale manželstvo je niečo, čo takisto ako Levi potrebujú, musia mať, aby boli v živote šťastné a ich život dostal zmysel. Manželstvo medzi Váhy a Lev je správne pre túto dvojicu. Veľmi dobré riešenie. Títo dvaja sa nikdy nebudú nudiť. Jej inak pokojná a rozvážna povaha, môže byť narušená úplnými maličkosťami. On je však nablízku, aby ju pohladil, objal a uistil ju, že všetko bude v poriadku.

ĎALŠIA STRANA

Prihlásenie k odberu noviniek

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.

Pri pokuse o odoslanie žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste to znova.