Patríte k sebe?

Vzájomný horoskop medzi znameniami. Ako nájsť toho správneho partnera na celý život?

Vzťah medzi Blíženci a Ryby býva zväčša harmonický. Ona totiž robí všetko preto, aby bol ich vzťah bezproblémový a pokojný. Prispôsobí celý svoj život, prácu, koníčky mužovi znamenia Blíženci. Jej priatelia a známi budú pobúrení a budú ju ľutovať, ale jej je to jedno. Láska ju robí slepou. Keď sa raz Ryba rozhodne, že jej on stojí za to, urobí pre fungovanie vzťahu čokoľvek. Dokonca jej nevadí ani jeho večné kritizovanie a nariaďovanie čo má alebo nemá robiť. Táto žena poslušne robí, čo jej muž nariadi. Nechce mu odporovať a pokaziť idylku. Ona si radšej robí čo chce vo svojom voľnom čase, keď je on zaneprázdnený svojimi vecami či kamarátmi. Žena Ryba si najlepšie oddýchne nič nerobením. Muž Blíženec zasa športom či nejakou aktivitou.

Partnerská zhoda medzi Blíženci a Ryby teda v tomto smere nie je. To čo ženu Rybu na mužovi Blíženci fascinuje a miluje na ňom to je jeho rýchle rozmýšľanie, inteligencia, výborné nápady a neustále prekvapenia. Imponuje jej aký je stále zaneprázdnený a plný energie. Ona sama je zaneprázdnená samotnou existenciou. Kompatibilita Blíženci Ryby je dobrá. On dokáže vycítiť kedy sa ona cíti na dne a potrebuje sa rozveseliť či povzbudiť. A on rozhodne vie ako na to. Tieto momenty sú to čo týchto dvoch drží spolu.

V sexe sa títo dvaja dobre dopĺňajú. Pri milovaní sa rýchlo priučia taktikám a potrebám toho druhého a je to pre nich výborná hra a zábava. Žena narodená v znamení Ryby vie načerpať veľa energie a chuti do života zo sexu s mužom narodeným v znamení Blíženci. On zasa od nej od pozerá nežnosť a pozornosť. Vzťah medzi Ryby a Blíženci zatieni len jej váhanie, otáľanie so všetkým a ešte vyhýbanie sa problémom. Toto ho nesmierne rozčuľuje a je to preňho frustrujúce. Ju zasa jeho kritickosť a náladovosť. On by privítal občasnú hádku či argument, ona sa však nepríjemným situáciám vyhýba. Radšej mu dá vždy za pravdu. Privítala by keby viac relaxoval a menej sa obával. On zasa, aby ona menej relaxovala a občas sa aj nad niečím znepokojila. Muž znamenia Blíženci rád experimentuje. Žena Ryba to považuje za veľmi odvážne a nesmierne ho preto obdivuje. Jeho nadšenie často dokáže strhnúť aj ju samu. A to sa jej páči. Títo dvaja si takisto navzájom dožičia dostatok slobody. Obaja totiž vedia, že hlboko v srdci patria len jeden druhému.

ĎALŠIA STRANA

Prihlásenie k odberu noviniek

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.

Pri pokuse o odoslanie žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste to znova.