Patríte k sebe?

Vzájomný horoskop medzi znameniami. Ako nájsť toho správneho partnera na celý život?

Vzťah medzi Blíženci a Strelec nekončí vždy šťastne. Ak sa žena Strelec zamiluje tak s celým svojím srdcom. A naivne si myslí, že je to obojstranné. Tieto ženy milujú úprimne, odovzdane a čakajú, že im láska bude tou istou mierou vrátená. Možno až po rokoch a po mnohých sklamaniach sa z nich stávajú cynické a skeptické feministky. Ale aj to je iba maska, ktorú si nasadia, aby muži nevideli aké sú zraniteľné. Svojou úprimnosťou a prostorekosťou si však získajú srdce každého muža, Blíženca nevynímajúc. Blíženci sú však nevyspytateľní a často svojím správaním zrania toho koho milujú. Žena Strelec potrebuje vo vzťahu istotu a pozornosť a tú od muža znamenia Blíženci veru často nebude dostávať.

Kompatibilita Blíženci Strelec nie je ideálna. Väčšinou je to ona, kto skončí so zlomeným srdcom. Nebavia ju totiž neustále zbližovania a rozchody, večné hádky a zmierovania sa. Veľa krát sa mu podarí presvedčiť ju, že sa polepší. Muži Blíženci sú totiž veľmi dobrí v presvedčovaní ľudí. Dokážu nahovoriť hocikoho na hocičo. Opačné postavenie týchto znamení vo zverokruhu má za príčinu, že sa táto žena a tento muž navzájom priťahujú. Protiklady sa predsa priťahujú, to vie každý. A zvlášť vtedy ak sú ešte aj opačného pohlavia. Obaja majú kvality, ktoré tomu druhému chýbajú. Automaticky k sebe teda inklinujú a veľa sa môžu od seba naučiť a prilepšiť si. Fyzická príťažlivosť medzi Strelec a Blíženci je ďalšia pozitívna kapitola. Nedokážu tejto príťažlivosti odolať.

pracie pásiky GreenSun
pracie pásiky GreenSun

Takisto sa neubránia psychickým a citovým vibráciám. Ak sa stretnú pod priaznivým vplyvom hviezd a planét partnerská zhoda medzi Blíženci a Strelec je ne odvrátiteľná. Obaja zostávajú v dušiach mladí, obaja potrebujú pocit slobody a musia mať svoj priestor. Radi snívajú, ale osamote. Medzi mužom Blíženci a ženou Strelec je silná chemická atrakcia. Táto vzájomná príťažlivosť sa ešte časom znásobuje. Títo dvaja rozhodne vedia čo je výborný, kvalitný sex. Často ho aj využívajú, aby sa udobrili. Blíženci aj Strelci ale sex často využívajú aj ako zbraň. Čo by sa teda nemalo, ale títo dvaja si v tomto smere nemajú čo vyčítať. Ďalšia vec, ktorá súvisí so sexom je nevera. Aj túto majú veru spoločnú. Obe znamenia inklinujú k nevere. Aj keď len takej nevinnej, čo i len flirtovanie. Takže medzi Strelcom a Blížencami dochádza k hádkam aj kvôli tendencii k podvádzaniu. Obaja sú náladoví a práve preto musia mať veľa trpezlivosti keď chcú, aby ich vzťah vydržal.

ĎALŠIA STRANA

Prihlásenie k odberu noviniek

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.

Pri pokuse o odoslanie žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste to znova.