Patríte k sebe?

Vzájomný horoskop medzi znameniami. Ako nájsť toho správneho partnera na celý život?

Vzťahy medzi Býkom a Pannou môžu byť trošku problematické. Prvé nezhody nastanú kvôli neporiadku. Žena narodená v znamení Panna je poriadkumilovná, má rada čistotu a všetko pekne zorganizované. Muž narodený v znamení Býk sa príliš nestará o poriadok alebo o to ako vyzerá. Takže títo dvaja budú musieť v tomto smere nájsť kompromis. A keďže Býk je veľmi tvrdohlavé a neústupné stvorenie bude riešenie situácie viac menej na nej. Panny bývajú taktiež veľmi kritické, ale aj zvedavé. S tou povestnou kritikou sa budú musieť krotiť pri svojom partnerovi Býkovi. Býk je síce trpezlivý, ale len do určitej mieri. Keďže jemu samému nezáleží na tom ako vyzerá, jeho milá sa s tým musí vyrovnať tiež. On sa kvôli nej meniť nebude, nie je to preňho také dôležité.

Kompatibilita Býka a Panny nie je práve ideálna ani v sexuálnom živote. Je dosť pravdepodobné, že títo dvaja budú mať veľa argumentov v tomto ohľade. Ľudia narodení v znamení Panna nie sú až takí nevinní a nepoškvrnení ako ich samotné znamenie. Panny majú radi erotiku, sex a dokonca sa aj radi na túto tému rozprávajú a rozoberajú rôzne globálne problémy, choroby, potraty. Býk proti samotnej erotike či sexu nič nemá, ale na rozdiel od Panny sa nemusí o takýchto veciach rozprávať. On je muž činu a tým to preňho končí. Časom však môže Panna naučiť býka byť viac otvorený a zaujímať sa aj o veci, ktoré sa ho priamo netýkajú. Partnerská zhoda medzi Býkom a Pannou nastane po určitom čase ak jeden druhého lepšie pochopia a budú sa rešpektovať. Praktickosť síce neznie ako naj romantickejšie slovo, ale týchto práve praktickosť spája. Aj v zložitých situáciách sa pozerajú na veci z praktického pohľadu a zbytočne sa nerozčuľujú nad niečím čo aj tak nezmenia. Znamenie Býk môže inklinovať k alkoholu alebo drogám, ale ak má po svojom boku ženu narodenú v znamení Panny, tá ho dokáže stiahnuť na zem a na lepšie chodníčky. Býk a Panna sa spolu dokážu tešiť z maličkostí ako je prvý sneh, prvé jarné slnko či maličké snežienky. Tento pár môže spolu žiť šťastne a bez väčších problémov podľa astrologických predpokladov.

Vzťahy medzi Blíženci žena a Blíženci muž sa dajú charakterizovať ako nebezpečné, ale zato vzrušujúce. Títo dvaja sa spolu nikdy nenudia. Vymýšľajú rôzne bláznovstvá a vrhajú sa spolu do nebezpečných dobrodružstiev. Pre nich obyčajný život bez dobrodružstiev nie je ani poriadny život. Kompatibilita Blížencov je v tomto smere úžasná. Celý život Blížencov je upriamený na hľadanie a učenie. Z každej životnej situácie si vedia zobrať nejaké ponaučenie. Každý typický Blíženec je bystrý, obratný a výborný v konverzácii. Keď sa dvaja Blíženci prvýkrát stretnú a začnú sa rozprávať, bude to medzi nimi iskriť. Budú sa navzájom dopĺňať v myšlienkach a ich konverzácia bude plná fantázie. Aj keď niekde vnútri vedia, že ten druhý je ich spriaznená duša, neprezradia o sebe všetko. Niektoré ich myšlienky a nápady zostanú nevypovedané. Navždy.

Ľudia narodení v znamení Blíženci sa síce obklopujú mnohými priateľmi, ale vo vnútri sa títo ľudia často cítia osamelí. Keď sa ona cíti osamelá a je smutná, on bez toho aby sa jej opýtal vie ako sa cíti. Snaží sa ju uchlácholiť a stojí pri nej v tých najťažších chvíľach. On presne vie ako sa cíti. Je totiž narodený v tom istom znamení. Blíženci sú znamenie, ktoré sa vyznačuje najmä tým, že všade chodia neskoro. Nie sú schopní prísť nikde načas. Ďalšou charakteristickou črtou Blížencov je, že nikdy naozaj nedospejú. V kútiku srdca sú to stále deti, veria na zázraky a sú veční optimisti. Partnerská zhoda medzi Blížencami je unikátna, lebo obaja vidia v živote tie krásne veci a veria, že exitujú ešte krajšie a chcú ich nájsť. V jednom momente sú najšťastnejší pár a o chvíľu na to obaja rozmýšľajú, že keď našli také šťastie, či na nich nečaká ešte väčšie. Ale s niekým iným. A to je ten problém. Blíženci, či už ženy alebo aj muži sú dosť prelietaví. Aj keď sú v pevnom a šťastnom vzťahu nikdy neodolajú pokušeniu flirtovať. Cibria si tým svoju fantáziu a schopnosť komunikácie. Ak však nájdu toho pravého a dokážu sa mu naplno oddať a dôverovať mu potom zostanú verní a len ťažko ich niečo odlúči. V kútiku duše sa však celý život budú zaoberať otázkou ‘ Čo keby? ‘

Sex medzi dvoma Blížencami je taký istý ako ich vzťah. Je to s nimi ako na hojdačke. Raz sú hore, potom dolu. Fyzicky aj psychicky sú títo dvaja naladení na rovnakú vlnu. Ak majú obaja náladu dokážu sa dostať v intímnych chvíľach na absolútny vrchol. Až nepredstaviteľný iným znameniam. Dokážu robiť v posteli akrobatické kúsky. Využijú tu naplno svoju bujarú fantáziu. Jeden druhého svojimi výmyslami dokonca ani neprekvapia. Teší ich, že našli niekoho s kým sa dajú ich sny zrealizovať bez zbytočného vysvetľovania. Aj keď sa zdá, že dvaja Blíženci sú pre seba ako stvorení, budú vo vzťahu potrebovať veľa trpezlivosti, lásky a porozumenia.

ĎALŠIA STRANA

Prihlásenie k odberu noviniek

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.

Pri pokuse o odoslanie žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste to znova.