Patríte k sebe?

Vzájomný horoskop medzi znameniami. Ako nájsť toho správneho partnera na celý život?

Váhy a Baran sú opačné znamenia zverokruhu. Podľa astrológie sa, ale tieto dve znamenia silno priťahujú pokiaľ ide o opačné pohlavia. Naopak ak ide o rovnaké pohlavie nedokážu vyjsť až tak dobre. Takže sa zdá, že žena Baran a muž narodený v znamení Váh sú predurčení k tomu byť spolu a žiť šťastne až do kým ich smrť nerozdelí.

Čo sa týka intímneho života tak určite, lebo chémia medzi nimi je neuveriteľná, ale pokiaľ ide o dlhý, šťastný život spolu, nie až tak. Tým, že sú opačné znamenia väčšinou ich život rozdelí, a oni sa vydajú eventuálne iným smerom. Muži narodení v znamení Váh sú povestní svojim šarmom a neodolateľnosťou. Sú veľmi obľúbení u opačného pohlavia a tento fakt privádza ženu v znamení Baran do nepríčetnosti. Barani sú veľmi žiarliví a majetnícki. Ale pre tohto muža byť so ženou narodenou v znamení Barana znamená, že sa nikdy nebude nudiť. Ona ho dokáže stále stimulovať svojimi diskusiami a argumentmi.

Vzťah medzi Baranom a Váhami môže fungovať len vtedy ak ona citovo dospeje a bude pokojná. Na muža znamenia Váh platí logika, odôvodnenie a spravodlivosť. Nemá rád ak niekto naruší jeho harmóniu a pokoj. Neuznáva krik a hádky, tento muž dokáže všetkému čeliť s rozvážnosťou a pokojom. Je škoda, že kompatibilita tejto dvojice je narušená tak rozdielnymi povahami. Obaja milujú spoločné debaty na rôzne témy. On dokáže udržať jej záujem svojou inteligenciou a poznatkami. To, čo chýba jej podľa neho, je takt a zdvorilosť. Barani sú prostorekí, platí pre nich porekadlo: ‘Čo na srdci to na jazyku’. Vôbec ich nezaujíma či svojimi slovami alebo správaním niekoho zrania. Sú rodení diktátori a sú zvyknutí na to, že keď niečo chcú tak to aj dostanú a nikoho sa ani nepýtajú. Pre toto znamenie je charakteristická kombinácia láskavosť spojená s aroganciou. A táto kombinácia narúša vzťahy medzi Váhami a Baranom.

Ak tento muž vysvetlí rozumne, s k ľudom a láskou žene v znamení Barana, že sa v niečom mýli alebo, že by mala byť k druhým ohľaduplnejšia, bude ho počúvať. Neuspeje u nej však s nariadeniami a povelmi. Ale keďže muž v znamení Váh je taktný a ohľaduplný, je práve on ten pravý, kto môže ženu Barana zmeniť. Partnerská zhoda môže byť u týchto dvoch narušená aj tým, že obaja chcú mať zakaždým pravdu. Žene v tomto prípade nahráva do kariet to, že on má rád pokoj a nerád sa háda. Takže pre mier a pokoj vo vzťahu on väčšinou ustúpi .

Optimizmus a nadšenie však majú spoločné. Ona má nevyčerpateľné množstvo energie, čo môže byť pre neho niekedy únavné. Spája ich aj to, že obaja milujú priateľskosť a láskavosť toho druhého. V dnešnom svete, kde sa ľudia nestarajú o iných je to veľká vzácnosť a oni si to uvedomujú a drží ich to spolu. Napriek mnohým rozdielom medzi týmito dvomi, spoločný sexuálny život je to, čo ich vždy znovu spojí. Je medzi nimi neuveriteľné sexuálne napätie a v posteli im to naozaj klape. Ak dokážu prekonať rozdiely v povahách čaká ich veselý život plný dobrodružstiev.

ĎALŠIA STRANA

Prihlásenie k odberu noviniek

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.

Pri pokuse o odoslanie žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste to znova.