Patríte k sebe?

Vzájomný horoskop medzi znameniami. Ako nájsť toho správneho partnera na celý život?

Keď sa žena v znamení Strelec zamiluje do muža narodenom v znamení Baran je to preto, lebo obdivuje jeho odvahu, vzrušujúci život a fakt, že je s ním zábava. Aj keď Baran inklinuje k panovačnosti, v hĺbke svojho srdca je sentimentálny a romantický. A to je presne to, čo žena Strelec potrebuje, romantiku. Ženy narodené koncom novembra či v decembri sú od prírody skeptické a cynické. Potrebujú po svojom boku romantického partnera, aby trošku pookriali. Táto žena hľadá muža, ktorý je inteligentný, úprimný a dokáže ju zobrať pod svoje ochranné krídla. A to hlavne pred ňou samou.

Muž znamenia Baran je ten pravý, ak si ona uvedomí, že pred ním musí zložiť masku klauna. ON jej nebude tolerovať kanadské žartíky ani sarkastické poznámky. Vzťahy medzi Baranom a Strelcom mávajú na začiatku trochu problém s tým, kto bude vo vzťahu nosiť nohavice. Ženy narodené v tomto znamení sú totižto nezávislé a vedia sa veľmi dobre postarať samé o seba. Takže hneď na začiatku ju muž Baran musí presvedčiť o svojom postavení a získať si jej rešpekt. Ak sa mu to podarí, ona ho bude milovať ako nikoho predtým, dopraje mu slobodu (lebo tú potrebuje ona sama presne tak veľmi ako aj on), okorení ich spoločný život zaujímavými konverzáciami, debatami, oddaným priateľstvom, humorom a veľkorysosťou. Toto všetko iste stojí Baranovi za trošku námahy hneď na začiatku vzťahu.

Tak isto bude mať Baran problém na začiatku s jej prostorekosťou. Veľa krát ho nechcene urazí, poníži pred jeho priateľmi. Baran ju síce dokáže uzemniť nejakou múdrou poznámkou. Ona si musí uvedomiť, že niekedy je lepšie najprv porozmýšľať predtým než niečo povie. Baran je rodený vodca. Žena Strelec s tým nemá žiadny problém. Nechá mu bez najmenšieho zaváhania túto pozíciu. Strelci nie sú vôbec egoisti alebo ľudia zameraní sami na seba za každých okolností. Takže v tomto smere je medzi týmito dvomi partnerská zhoda. Kompatibilita týchto dvoch znamení je naštrbená žiarlivosťou Barana. Strelkyňa má obyčajne viac kamarátov v mužskej populácii ako v tej ženskej. A to vyvádza Barana z miery. Mal by si však uvedomiť, že ona je len priateľská, veselá a má rada mužskú spoločnosť. Nebýva neverná. Žena Strelec sa vyznačuje obrovským optimizmom. Dá sa povedať, že táto žena je synonymom šťastia. A toto pôsobí na Barana (a nielen naňho) ako magnet.

pracie pásiky GreenSun
pracie pásiky GreenSun

Strelkyne charakterizuje nekonvenčné správanie, nevinnosť a silná viera v ľudí. Najväčším problémom medzi Baranom a Strelkyňou je práve žiarlivosť Barana. Ale ak sa ona oddá mužovi je to so všetkým čo k tomu patrí. A ani v najdivokejších snoch ju nenapadne partnera podviesť. Bolo by to proti jej náture. Strelci sú úprimní a vždy hovoria pravdu. Takže ak žena v znamení Strelec pomýšľa na neveru, znamená to, že už svojho partnera nemiluje a radšej sa s ním rozíde. Musí byť úprimná aj sama k sebe. A to by si mal on uvedomiť predtým, než začne žiarlivú scénu. V sexe si Baran a Strelec dokonale rozumejú. Keď sú títo dvaja spolu v posteli tak sa trasie celý vesmír. Ona si však musí zapamätať, že má držať jazyk za zubami pri milostných hrách. Ak zraní, urazí Barana v posteli, jeho ego sa nikdy nezahojí.

Ani jedno z týchto znamení nie je lakomé takže čo sa týka peňazí nemali by mať problémy. Obaja sú nenapraviteľní idealisti v láske aj v živote. Jej obľúbenosť, priateľskosť a otvorené správanie u mužov nijako nevplýva na jej vernosť, poctivosť. On si toto musí zapamätať, pre kľud v rodine. A taktiež nech si uvedomí, že aj keď ho veľakrát slovne zraní, vždy bude pri ňom verne stáť, nasledovať ho, pomáhať mu. Obaja si musia veriť a byť k sebe úprimní. Vždy a za každých okolností. Ak to dokážu nič na svete ich nerozdelí. Lebo títo dvaja sú ako jedno telo jedna duša. Odvážni, hrdí, impulzívni, štedrí, nezávislí, vášniví, idealistickí a veľmi veľmi zraniteľní ak sú odmietnutí alebo ignorovaní. Kombinácia Marsu a Jupitera je čarovná.

ĎALŠIA STRANA

Prihlásenie k odberu noviniek

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.

Pri pokuse o odoslanie žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste to znova.