Patríte k sebe?

Vzájomný horoskop medzi znameniami. Ako nájsť toho správneho partnera na celý život?

Kompatibilita Škorpión Strelec veru nie je jednoznačná na prvý pohľad. Znamenie Strelec je schopné a ochotné zmeny. Škorpión je naopak nemenné znamenie. Škorpión je ovplyvnený planétou Pluto a táto planéta charakterizuje tajomstvo a vypočítavosť. Strelec je ovplyvnený Jupiterom a ten je otvorený . Živel pre znamenie Škorpión je Voda, Oheň je živlom Strelcov. Tieto dva elementy veru nejdú veľmi dohromady.

Vzťah medzi Škorpión a Strelec si vyžaduje veľa tolerancie a trpezlivosti. Myslíte si, že všetky tieto rozdiely nejako odradia Strelca od toho, aby sa do ženy narodenej v znamení Škorpión zamiloval? Vôbec nie! Navyše ho takáto výzva teší, fascinuje. Strelci milujú výzvy. Čím väčšie tým lepšie. Keď sa muž Strelec bude uchádzať o ženu Škorpióna určite to nebude mať ľahké. Celkom isto sa stretne s odmeranosťou a nezáujmom. Ale to tohto muža vôbec neodradí, bude rád, že môže využiť všetky svoje zbrane a všetok svoj šarm na to, aby prelomil ľady. Znamenie Strelec je optimistické znamenie. Ak ho aj niekto odmietne, on dúfa (vie v hĺbke svojho srdca), že sa to zmení a všetko dobre dopadne.

Znamenie Škorpión naopak je znamenie plné pesimizmu. Škorpióny vidia všetko tak ako to v skutočnosti je a často si predstavujú to najhoršie. Pre ženy tohto znamenia príde za ťažko niekomu dôverovať. Ale mala by vedieť, že práve muž, ktorý sa narodil v znamení Strelec je osoba úprimná a môže mu dôverovať a veriť. Čo Strelec povie, to tak aj myslí. Pre jeho je pravda svätá a cení si ju najviac na svete. Strelec má rád ľudí, spoločnosť, zábavu. Tento muž má veľa známych, kamarátov a priateľov. A to v radoch mužských aj ženských. To môže žiarlivej a majetníckej žene znamenia Škorpión robiť problém. Veľké plus pri tomto mužovi však je, že ak by jej chcel byť neverný tak by jej to proste oznámil, Za nič by sa neskrýval. Jednoducho by jej to oznámil a vlastne jej dal šancu, aby si ho získala naspäť. Keď bude táto žena ochotná pridať sa k jeho dobrodružstvám, nečakaným cestám a podobne nemusí sa báť, že by ju nahradil niekým iným.

Strelci majú radi spoločnosť toho koho milujú a uprednostňujú ich dokonca aj pred svojimi priateľmi. Ich postoj k sexu je dosť rozdielny, ale neznamená to, že sa nemôžu dopracovať ku kompatibilite. Partnerská zhoda medzi Škorpión a Strelec nie je v tomto smere síce ideálna, ale nie je ani najhoršia. Obaja sú vášnivý a vedia sa druhému oddať. Ona berie sex ako niečo posvätné a má pre ňu vysokú cenu. On je niekedy ľahkovážny čo sa týka sexu a berie ho ako prostriedok na zábavu. Musia urobiť kompromis. Ona sa musí trošku uvoľniť a on zasa dávať pozor na to, aby počas milovania nehovoril žiadne vtipy. Postavenie týchto dvoch znamení vo zverokruhu je optimálne. Ona inštinktívne vie, že sa môže veľa od neho naučiť. Ďalej vie, že on vlastní potrebné množstvo trpezlivosti a tolerancie voči jej nedostatkom. Strelec miluje ženu narodenú v znamení Škorpión pre jej samostatnosť a ambície. Kombinácia týchto dvoch znamení bude prospešná aj vo finančnej otázke. Ona je viac opatrná v utrácaní ako on, čo je optimálne.

ĎALŠIA STRANA

Prihlásenie k odberu noviniek

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.

Pri pokuse o odoslanie žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste to znova.