Patríte k sebe?

Vzájomný horoskop medzi znameniami. Ako nájsť toho správneho partnera na celý život?

Kompatibilita Lev Váhy je výnimočná, zdá sa, že títo dvaja sú si súdení. Obaja milujú spoločnosť, večierky, skrátka zábavu každého druhu. Problém však nastáva ak žena Lev a muž Váhy trávia viac času v spoločnosti ako sami dvaja doma. Vzťahy medzi Lev a Váhy bývajú skúšané jej žiarlivosťou a jeho neodoľateľnosťou voči ženám. Lepšie povedané najprv jeho neodolateľným šarmom, ktorým pôsobí na iné ženy ako magnet a potom jej žiarlivosťou. Lebo žena narodená v znamení Lev nežiarli bezdôvodne. A muž Váhy jej dá dôvodov hneď niekoľko.

Naviac je partnerská zhoda medzi Lev a Váhy narušená aj jeho doslovným ignorovaním jej populárnosti. Ženu Levicu rozčuľuje jeho nezáujem keď sa okolo nej motajú iní chlapi. Chce, aby aspoň trošku žiarlil. Chce, aby si uvedomil, že ona je bohyňa a on by mal byť šťastný, že zostáva práve s ním. Ale muž znamenia Váhy je veľmi tolerantný voči takýmto veciam, lebo on sám potrebuje tony tolerancie. On totiž flirtuje na všetky strany bez toho, aby si to vôbec uvedomil. Aj keď ale flirtuje nie so zámerom podvádzať. Jeho flirtovanie je nevinné. Muži znamenia Váhy sú veľmi pozorní a radi obdarúvajú svoje partnerky.

pracie pásiky GreenSun
pracie pásiky GreenSun

Ženy Levice zasa milujú pozornosť a hlavne darčeky. Milujú ak sú zahŕňané pozornosťou a darmi ktorýkoľvek deň, nie len na narodeniny či iný sviatok. A ako poďakovanie im slúži zmyselné zvádzanie svojho milého k sexuálnym hrám. Muži Váhy zasa milujú ak ženu sex baví a vie si ho poriadne užiť. Keď ho a sama iniciuje a využíva k tomu svoju bujnú fantáziu. Milovanie dvojice Lev Váhy je vášnivé a viac ako uspokojivé. V posteli si títo dvaja rozumejú vynikajúco. V každom vzťahu musí Levica hrať prvé husle. V tomto vzťahu jej to bude dovolené bez akýchkoľvek problémov

ĎALŠIA STRANA

Prihlásenie k odberu noviniek

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.

Pri pokuse o odoslanie žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste to znova.