Kdo stojí za vznikom koronavírusu COVID-19

farmasi

Koronavírus je súčasným veľkým strašiakom. Ľudia, ktorí sú týmto vírusom nakazení, tak môžu s týmto nakazením chodiť po uliciach aj štrnásť dní a pritom ani nemusí mať žiadne príznaky. Pritom v tomto období môžu nakaziť veľa ďalších ľudí. Odborníci hovoria, že jeden nakazený človek koronavírusom nakazí v priemere okolo štrnástich ľudí, zatiaľ čo pri obyčajnej chrípky sú to len dvaja ľudia. Po štrnástich dňoch sa ešte len u človeka objavia symptómy choroby a chorý človek sa po štyroch až šiestich hodinách zloží, alebo umrie. Vážne niečo tak agresívneho a neprirodzeného vytvorila príroda?

Poďme si rozobrať ďalšie súvislosti. Mesto Wu-chan (Wuhan) kde vznikla epidémia koronavírusu je umiestnené presne v srdci Číny. Čiže je to ideálna oblasť odkiaľ sa môže vírus šíriť do celej Číny a horšie takú oblasť uzavriete, než nejaké pobrežné mesto. Čo sa týka času epidémie, tak tá vznikla presne v čase, keď Číňania oslavujú svoj nový rok (25. Januára, rok Krysy – veľmi výstižný názov) a navštevujú svojich príbuzných po celej Číne. Zdá sa, že si tie vírusy nemohli vybrať lepší čas a miesto pre svoje šírenie. Poďme ale ďalej.

Prečo Čína?

V Číne vládne komunistický režim, a preto z hľadiska politického sa jedná o uzavretú krajine. Na druhej strane z hľadiska ekonomického sa jedná o najväčšieho výrobcu a vývozcu tovaru na svete. Vzhľadom k tomu ako je tento vírus agresívny, tak stačí, aby v továrni bol jeden nakazený zamestnanec (u ktorého nie sú vidieť ani príznaky) a nakazí sa celá továreň. Výrobky, ktoré prišli do styku s týmito zamestnancami, sú potom vyvážajú do celého sveta.

Pridajme tiež to, že Číňania v dnešnej dobe žijú po celom svete a vzhľadom k ich kultúre plynúcej z konfucianizmu udržujú rodinné tradície a vzájomne sa navštevujú.

Nie je naozaj lepšieho národa, cez ktorý by sa dal šíriť koronavírus, než sú práve Číňania.

Kto za tým stojí.

Hoci sa nám komerčné médiá snažia tvrdiť, že za takto agresívnym vírusom stojí netopiere, tak pravda je oveľa desivejšie.

V roku 2003 keď bola choroba SARS potlačená, bol v tomto roku zároveň vytvorený ľudský koronavírus, ktorý bol patentovaný patentovým úradom Spojených Štátov 25. Apríla 2003, číslo patentu US7220852B1.

O vypuknutí epidémie koronavírusu už informovala s predstihom aj univerzita Johna Hopkinsa, kde sa zišlo pätnásť zástupcov svetových vlád verejného zdravia, ktorí mali fungovať ako určití hráči v simulácii, ako by sa malo postupovať, keby pandémia koronavírusu  “náhodou” vznikla. Takéto zasadnutia sa udiali už skôr trikrát a vždy ich organizovala univerzita Johna Hopkinsa.

Čo je pre nás ale najdôležitejšia informácia, tak to je to, že britská laboratórium Pirbrigh’t Institute uviedla 15. Novembra 2019 (dva mesiace pred vypuknutím epidémie), že získala dotáciu vo výške 5,5 milióna dolárov na vytvorenie nových ľudských vakcín. Treba tiež spomenúť, že to isté laboratórium si nechalo patentovať patent číslo EP3172319B1 na využitie koronavírusu ako vakcíny pre liečbu a prevenciu radu respiračných obmedzenia, ako je napríklad bronchitída.

Čo bude nasledovať

Možno, že mi dajú za pravdu ľudia, ktorí sa zaoberajú predajom, že ak chcete niekomu niečo predať, tak najlepšie mu to predáte tak, že cez neuromarketing v človeku vytvoríte emócie strachu, nedostatku a naliehavosti (to je možno dôvod, prečo už skoro nikde nekúpite rúška, pretože sú vypredané).

Medveď už bol rozdelený a bolo určené dávno pred vznikom epidémie koronavírusu, kto a ako na tom zarobí. Za vznikom koronavírusu stoja v skutočnosti britské a americké farmaceutické spoločnosti, ktoré na patentoch predajov vakcín, ktoré budú predávať všetkým štátom sveta, zarobia bilióny dolárov.

Je tiež možné, že za všetkou touto epidémiu stoja priamo Spojené Štáty, ktoré nutne potrebujú peniaze, pretože sú tesne pred bankrotom. Zarobiť značné finančné čiastky môžete buď vojnou (predaj zbraní, lietadiel a techniky), alebo môžete vytvoriť vírus a predávať vakcínu celému svetu.

Ďalší postup bude s veľkou pravdepodobnosťou taký, že nás naše vlády budú strašiť a vyhrážať sa nám, že ak si tú ich vakcínu nevezmeme, tak nám udelia vysokú pokutu. Rovnako tak tomu bolo aj u vírusu SARS, kde nám nútili vakcínu Tamiflu, aj keď sa nakoniec ukázalo, že u tejto vakcíny neboli preukázané žiadne prevencie, ani liečivé účinky.

zdroj: VIP Noviny

Masky na ochranu dýchacích ciest

facebook

Quinoa alebo Mrlík čílsky ako superpotravina budúcnosti

Sledujte nás a lajknite nás:

Pridaj komentár

Prihlásenie k odberu noviniek

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.

Pri pokuse o odoslanie žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste to znova.